Friz

i

Autor: Daniel Szura

Friz sprawi niesamowity prezent swoim rodzicom! To miejsce powstało z myślą o nich

2021-10-28 15:01

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi doświadczeniami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Okazuje się, że influencer przygotował ogromny prezent dla swoich rodziców!

Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Okazuje się, że jedno z jego osiągnięć ma związek z przyszłością jego rodziców. Słynny influencer wyznał to na swoim profilu na Twitterze. Zrobił to przy okazji krytyki komentarzy, jakie padają w jego stronę na TikToku. "Podobno na TikToku ktoś ma problem, że zrobiłem prezent rodzicom. Szukałem filmiku ale nie znalazłem i w końcu nie wiem, o co dokładnie chodzi. Tak czy siak naprawdę niesamowite to dla mnie" - napisał na Twitterze. Potem wyznał, jaki prezent wcześniej przygotował dla najbliższych. O czym mowa?

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Friz o prezencie dla rodziców

"Ciekawe co powiedzą, jak się okaże, ze dom który teraz jest pod Genzie teź wybudowałem z myslą o rodzicach (w przyszłości)" - pisze na Twitterze Karol Wiśniewski. Oznacza to, że bogactwo, jakim Friz może pochwalić się dzięki swojej popularności jest nie tylko dla niego. W przyszłości jego rodzice odczują pomoc ze strony syna!

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Źródło: Friz sprawi niesamowity prezent swoim rodzicom! To miejsce powstało z myślą o nich