Friz rozdał prawie sto tysięcy w ostatnim filmie! Do kogo i za co trafiły pieniądze?

i

Autor: Kadr z filmu PRAWIE NAS OSZUKAŁ NA 2500ZŁ!!! (złapaliśmy go) z kanału YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz rozdał prawie sto tysięcy w ostatnim filmie! Do kogo i za co trafiły pieniądze?

Friz rozdał prawie sto tysięcy w ostatnim filmie! Do kogo i za co trafiły pieniądze?

2022-01-10 12:22

Karol Friz Wiśniewski w ostatnim opublikowanym materiale na swoim kanale YouTube postanowił rozdać prawie sto tysięcy złotych. To jeden z najdroższych filmów, który influencer nagrał w swojej karierze. Tak dużej sumy nie wydał jeszcze na żadną inną produkcję. Do kogo trafiły te pieniądze? Sprawdziliśmy to dla Was.

Karol Friz Wiśniewski w ostatnio opublikowanym filmie na swoim kanale zabrał swoich fanów do Laponii. Wraz ze swoją narzeczoną Weroniką Wersow Sową zwiedzili sporo miejsc, między innymi wioskę Świętego Mikołaja. Oprócz tego, kamera Friza pojawiła się na wigilii firmowej Ekipy. Mogliśmy zaobserwować jak członkowie i pracownicy Ekipy i Genzie wspólnie spędzają czas i odbierają prezenty. Nie mogło oczywiście zabraknąć również koła fortuny.

Friz i Masny Ben - piosenka Yo Mamale IDENTYCZNA jak Pepas? Mamy wyjaśnienie!

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Friz rozdał prawie sto tysięcy w ostatnim filmie!

Jak dobrze wiemy majątek Friza 2021 jest ogromny. Youtuber już wielokrotnie w swoich filmach rozdawał pieniądze swoim przyjaciołom lub fanom przypadkowo spotkanym na mieście. Co ważne tym razem w trakcie spotkania wigilijnego na kole fortuny były różne skromne prezenty. Jednak na jednym z pół była zawiązana wstążka.

Friz UJAWNIŁ swoje życzenie. Fani nie kryją wzruszenia, ale z innego powodu!

Osoby, które trafiły akurat na nią otrzymywały tajemniczy pakunek. Nie mogli go otworzyć w trakcie trwania imprezy. Karol dopiero po firmowej wigilii spotkał się ze współpracownikami w domu Ekipy, żeby wręczyć im po 10 000 tysięcy złotych. W sumie rozdał 6 paczek pieniędzy. Oprócz tego rozdał także pieniądze w specjalny turnieju paintball.

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Kim jest Friz?

Karol Friz Wiśniewski, to najpopularniejszy Youtuber w Polsce. Nie ma się co dziwić, ponieważ ma na swoim koncie YouTube ponad 4,5 miliona subskrypcji, a na Instagramie obserwuje jego poczynania ponad 3 miliony osób. Friz lubi zaskakiwać niespodziewanymi filmami, które trafiają na jego kanał.Warto przypomnieć, że 29 grudnia 2021 roku, kiedy to został opublikowany klip do utworu YO MAMALE z Masnym Benem.

Źródło: Friz rozdał prawie 100 tysięcy w ostatnim filmie! Do kogo i za co trafiły pieniądze?