Rafał Kozik

i

Autor: TRICOLORS/East News

Finalista The Voice of Poland 12 z pierwszym koncertem na żywo. Towarzyszyć mu będą inni uczestnicy show!

2022-02-14 14:23

The Voice of Poland 12 już dawno za nami. Każdy uczestnik poszedł w swoją stronę, by wciąż spełniać swoje muzyczne marzenia. Taką osobą jest również Rafał Kozik, który niebawem zagra swój pierwszy koncert na żywo! Co ciekawe, będą mu towarzyszyć także koleżanki i koledzy z programu. Poznajcie szczegóły.

The Voice of Poland to jeden z chętniej oglądanych formatów w telewizji. Muzyczne doznania, a w dodatku niesamowite talenty młodych osób. Za nami 12. edycja programu, która obiła się szerokim echem w internecie. O miano najlepszego głosu w Polsce walczyli: Rafał Kozik, Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła i Bartosz Madej. Zwycięzca mógł być tylko jeden i nagroda główna powędrowała do Marty. Choć pozostali uczestnicy zajęli niższe miejsca, nie przeszkodziło im to w dalszej karierze. Idealnym przykładem na to jest chociażby Rafał Kozik, który będąc w The Voice of Poland pod skrzydłami Sylwii Grzeszczak, zajął 3. miejsce. Jego piosenka Zimny front zachwyciła całą Polskę, podobnie jak cover Krzysztofa Krawczyka - Bo jesteś Ty, który zaprezentował w telewizji. Oprócz tego wokalista nominowany jest w specjalnym plebiscycie do nagrody „Człowieka Roku 2021”, a jego grono w social mediach stale się powiększa. Teraz okazuje się, że jego kariera idzie jeszcze bardziej do przodu. Rafał Kozik da swój pierwszy koncert na żywo!

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach

Rafał Kozik - koncert

Już w niedzielę 6 marca 2022 roku, na scenie widowiskowej w Rybniku będzie miał miejsce premierowy koncert finalisty programu The Voice of Poland. Podczas koncertu Rafał Kozik zaśpiewa swój debiutancki singiel Zimny front, a także ujmującą za serce interpretację piosenki Krzysztofa Krawczyka - Bo jesteś Ty. Co ciekawe cover ten zgromadził do tej pory na YouTube The Voice of Poland ponad 1,2 mln odsłon, a na oficjalnym koncie wokalisty ponad 120 tysięcy. To jednak nie koniec niespodzianek! Rafał Kozik pokazuje, że przyjaźń po programie istnieje naprawdę, a podczas koncertu nie wystąpi sam. Na scenie pojawią się także Elżbieta Łoboda, Karolina Piątek - Strzebońska, Wiktor Zwierzyński, Dorota Kaczmarek. Na scenie pojawi się również uczestniczka 4 edycji The Voice Kids - Wiktoria Kuczyńska.

Więcej informacji na temat koncertu finalisty The Voice of Poland 12, znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Finalista The Voice of Poland 12 z pierwszym koncertem na żywo. Towarzyszyć mu będą inni uczestnicy show!