Filip Lato

i

Autor: FOT. Kajus W. Pyrz / GORGO MUSIC

NOWOŚCI MUZYCZNE 2024

Filip Lato czaruje nowym singlem "Tyle mogłem Ci dać". Nie zgadniecie kto napisał ten numer!

2024-04-17 12:20

Filip Lato zaczarował nowym singlem swoich fanów. Mowa o numerze "Tyle mogłem Ci dać", który z dnia na dzień pnie się ku górze. Kto jest odpowiedzialny za wpadający w ucho tekst? Nad kawałkiem pracowało kilka osób, w tym kompozytor który spod swoich skrzydeł wypuścił w świat już wiele hitów!

Filip Lato z muzyczną nowością "Tyle mogłem Ci dać" skradł serca słuchaczy! Nic dziwnego, w końcu jego fani z niecierpliwością czekali na nowość i teledysk, w którym mogą podziwiać artystę. Nie da sie ukryć, że Filip Lato to człowiek wielu talentów. Zaśpiewa, rozbawi, dobrze się ubierze i wcieli się nawet w Sylwię Grzeszczak, Cher czy też Skolima. Po raz kolejny widzowie mogą oglądać go w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie z odcinka na odcinek zdobywa sporo punktów, dzięki czemu zajmuje wysokie miejsce w tabeli. Czy wygra jubileuszową edycję? Czas pokaże, jednak sądząc po jego zaangażowaniu i pochwałach od jurorów, wszystko jest możliwe.

ZOBACZ TAKŻE: Bycie Skolimem nie jest takie proste! Filip Lato pokazał jak pracował nad rolą w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

Nowości muzyczne 2024: Filip Lato - "Tyle mogłem Ci dać"

Filip Lato nie ma czasu na nudę. Oprócz przygotowań i nagrań odcinków do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znalazł chwilę by zaspokoić pragnienia swoich fanów i wydał numer zatytułowany "Tyle mogłem Ci dać". Singiel artysty opowiada o niewykorzystanych szansach i straconych momentach, a tym samym zachęca słuchaczy do refleksji nad wartością ulotnych chwil życia. To utwór, który niesie przekaz, by cieszyć się z małych rzeczy i by doceniać życiowe możliwości.

Premiera piosenki Filipa Lato "Tyle mogłem Ci dać" miała miejsce 11 kwietnia 2024 roku. Za jego produkcję odpowiada topowy zespół producencki - Hotel Torino, w tym Patryk Kumór spod którego skrzydeł wyszło już wiele hitów. Kompozytor stworzył muzyczne perełki między innymi dla Marty Gałuszewskiej "Nie mów mi nie", czy też eurowizyjny numer dla Roxie Węgiel "Anyone I want to be". Piosence Filipa Lato towarzyszy także klip z gościnnym udziałem Natalii Tomczyk, która ma na swoim koncie tytuł Wicemiss Polonia.