FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi?

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi?

FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi?

2021-07-13 10:56

Producenci gry FIFA 22 zaskakują swoich fanów! Okazuje się, że w najnowszej odsłonie tej kultowej produkcji od EA Sports nie pojawi się znany polski komentator Dariusz Szpakowski. Kto go zastąpi?

FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi? Głos Dariusz Szpakowskiego znają wszyscy! Słynny komentantor jest wpisany w tradycję komentowania spotkań nie tylko polskiej reprezentacji, ale również innych dyscyplin sportowych. Dziennikarz towarzyszył fanom gry FIFA od 2005 roku. Na początku komentował spotkania razem z Włodzimierzem Szaranowiczem, a od 2015 roku jego kompanem w produkcji EA Sports został Jacek Laskowski. Okazuje się, że era słynnych słów: Tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie - minie wraz z nastaniem nowej części FIFA 22. Nic więc dziwnego, że większość z graczy zaniepokoiła informacja dotycząca zrezygnowania z Dariusza Szpakowskiego jako czołowego komentatora spotkań w grze. Kto go zastąpi? Z kim usłyszymy Jacka Laskowskiego?

Na hicie Patoreakcja Mata zarobił niezłą sumę. Jest bogatszy o...

Eska Hit Challenge - Szczygieł / Kumór
Sonda
Czy głos Szpakowskiego powinien nadal towarzyszyć graczom FIFA 22?

FIFA 22: kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego?

Dariusz Szpakowski towarzyszył nie tylko graczom, ale również fanom piłki nożnej przez dekady. W internecie powstawały strony internetowe ze złotymi cytatami dziennikarza. Jednak nastał czas, w którym producenci FIFY postanowili zmienić główny głos, który był w grze od 2005 roku. Kanał Kartomania w serwisie YouTube w niedzielę, 11 czerwca 2021 roku, przekazał bardzo ciekawe informacje dotyczące nowej pary komentatorów w grze FIFA 22.

High League MMA 2021 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]

Premiera gry FIFA 22 zbliża się wielkimi krokami i zaplanowana jest na 1 października 2021 roku. W okresie wakacyjnym najczęściej dowiadujemy się o tym co nowego pojawi się w kolejnej odsłonie. Tym razem zaskoczeniem jest zmiana komentatora. Dariusz Szpakowski nie będzie już komentował spotkań w tej znanej produkcji. Wszystko wskazuje na to, że obok Jacka Laskowskiego ma pojawić się Tomasz Smokowski.

Źródło: FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi?