Masters

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 - TRANSMISJA w TV. Kiedy i o której oglądać?

2023-08-11 11:17

Telewizja Polsat po raz kolejny wyemituje Festiwal Weselnych Przebojów i oznacza to tylko jedno! Szykuje się dwudniowa muzyczna impreza w Mrągowie, na której nie zabraknie wielu artystów, ich piosenek, ale także zagranicznych coverów. Sprawdź, o której oglądać Festiwal Weselnych Przebojów w TV.

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 zostanie pokazany w Telewizji Polsat. O której godzinie oglądać koncerty? Czy są przewidziane powtórki? Odpowiadamy! Fani skocznej i tanecznej muzyki, czekali na to wydarzenie cały rok. Mowa o Festiwalu Weselnych Przebojów, który w 2023 odbywa się w piątek 11 sierpnia. To jednak nie koniec. Drugiego dnia jak na wesele przystało, odbywać się będą poprawiny w Mrągowie, co również będzie można zobaczyć na żywo w telewizji. Na scenie swoje piosenki, ale także zagraniczne covery zaśpiewają artyści tacy jak: Zenek Martyniuk, Boys, Masters, Filip Lato, Don Vasyl, Mejk, czy też Halina Mlynkova. Wydarzenie poprowadzą Ela Romanowska i Rafał Maserak - festiwalowe małżeństwo, natomiast na ślubnym kobiercu stanie aktor i satyryk Michał Koterski, którego wybranką będzie aktorka kabaretowa Olga Łasak.

Masters (Szybkie Pytania)

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 - TRANSMISJA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie oglądać Festiwal Weselnych Przebojów? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Festiwal w Mrągowie zostanie pokazany na żywo 11 sierpnia o godzinie 20:05 na antenie Telewizji Polsat, a następnie o 22:30 w Disco Polo Music i Polo TV. Drugi dzień Festiwalu, czyli Poprawiny odbędą się w sobotę 12 sierpnia, a koncerty będzie można oglądać na żywo o godzinie 20:00 na kanale Super Polsat i Disco Polo Music.

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Weselnych Przebojów 2023 - KTO WYSTĄPI 11 i 12 sierpnia? Gwiazdy są już znane!

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 - POWTÓRKA

Czy będzie wyemitowana w telewizji powtórka koncertów z Festiwalu Weselnych Przebojów? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Jeśli przegapicie, któryś z występów na żywo - nic straconego. Powtórki będą emitowane w następujących dniach:

  • sobota 12.08 - godz. 20:00 (Disco Polo Music)
  • niedziela 13.08 - godz. 20:00 i 22:00 (Polo TV)