Golec uOrkiestra

i

Autor: AKPA Golec uOrkiestra

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - kto wystąpi? [DATA, GWIAZDY, TRANSMISJA]

2022-08-12 17:32

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 zbliża się wielkimi krokami i odbędzie się podczas tegorocznych wakacji w Amfiteatrze Mrągowo! To czas pełen miłości, muzyki i świetnej zabawy, dlatego nie można tego przegapić. Kto wystąpi na scenie? Gdzie będzie można obejrzeć transmisję w TV? Sprawdźcie szczegóły.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - kiedy jest? Kto pojawi się na scenie? Przed nami kolejna edycja festiwalu, przepełnionego miłością, ale przede wszystkim muzyką. To dwa dni fantastycznej zabawy w rytmach najlepszych brzmień podczas tegorocznych wakacji. Pierwszego dnia publiczność będzie mogła bawić się przy rytmach zespołu Classic, Boys, Masters czy też przy kawałkach Sławomira! To jednak nie koniec, ponieważ drugiego dnia odbędzie się jubileusz Ich Troje. Grupa będzie świętować swoje 27-lecie na scenie muzycznej, dlatego jedno jest pewne - będzie się działo! Kto jeszcze będzie gościem n Festiwalu Weselnych Przebojów? Lista gwiazd jest naprawdę długa!

Viki Gabor przeszła kolejną metamorfozę! 15-latka zrobiła piercing i podzieliła internautów

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA

Kiedy jest Festiwal Weselnych Przebojów 2022? Impreza odbędzie się 12 i 13 sierpnia w Mrągowie. Start wydarzenia o godzinie 20:05, natomiast transmisję na żywo będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat. Warto również dodać, że w sobotę 13 sierpnia odbędzie się huczne 25-lecie Ich Troje. Na scenie pojawi się Michał Wiśniewski z synem Xavierem i córką Etiennette, z którymi stworzy duety, a także Doda oraz Justyna Majkowska - druga wokalistka zespołu.

ZOBACZ TAKŻE: Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule! QUIZ

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - ARTYŚCI

Kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów 2022? Na scenie podczas dwudniowej zabawy, publiczność zobaczy wiele gwiazd! Pierwszego dnia wystąpią:

Wesele 2022 - ile włożyć do koperty? Jaki prezent podarować Młodej Parze?

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - BILETY

Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów 2022 można zakupić na stronie ebilet.pl. Ich ceny wahają się od 109 zł do 209 zł, natomiast za bilety VIP trzeba zapłacić 280 zł.

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: