Fagata

i

Autor: Instagram.com/fagataaa; screeny zdjęć

Fagata rozpala wyobraźnię internautów. Gorące zdjęcia z wakacji [GALERIA]

2022-03-22 16:15

Fagata wyruszyła na wakacje! Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek postanowiła opuścić chłodną Polskę i dobrze zabawić się w gorącym kraju. Gorące są także zdjęcia, które zamieszcza na swoim profilu na Instagramie. Internauci są zachwyceni jej plażowymi fotografiami. Robią świetne wrażenie!

O wakacjach marzy już wielu Polaków. Gorące słońce, złota plaża i orzeźwiająca woda morska to coś, co lubi prawie każdy. Fagata postanowiła nie czekać na polskie lato i już teraz wyruszyła na tropikalny urlop. Całą swoją wyprawę relacjonuje w mediach społecznościowych. Aktualnie znana influencerka znajduje się na Dominikane. Ostatnio ta karaibska wyspa stała się bardzo modna wśród turystów. Nic dziwnego, ponieważ jest tam naprawdę pięknie, co potwierdzają też zdjęcia Fagaty. Instagramerka nie pokazuje jednak tylko pięknych krajobrazów, ale również swoje niesamowite plażowe stylizacje - od sukienek po stroje kąpielowe.

ZOBACZ TAKŻE: Fagata rzuciła wyzwanie innej youtuberce! To z nią zawalczy na High League 3?

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Fagata na Dominikanie

Pod wakacyjnymi zdjęciami Fagaty pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zachwycają się jej wyglądem. Niektórzy bardzo się rozmarzyli. "Agatka masz na czym siedzieć ewidentnie", "Śliczna i mokra do tego", "mega kształty" - czytamy w komentarzach. Zdjęcia Fagaty zamieszczamy poniżej:

Fagata - kim jest?

Fagata to nfluencerka posiada prawie 300 tysięcy subskrypcji w serwisie YouTube. Jej Instagrama obserwuje ponad milion użytkowników. W rzeczywistości nazywa się Agata Fąk i może mieć około 24 lata. Polacy mogą ją znać również z udziału w walkach High League oraz ze związku z influencerem Stuu.

Źródło: Fagata rozpala wyobraźnię internautów. Gorące zdjęcia z wakacji [GALERIA]