Ewelina Lisowska miała wypadek. W samej bieliźnie pokazała niepokojące rany

i

Autor: AKPA / Facebook: Ewelina Lisowska Ewelina Lisowska miała wypadek. W samej bieliźnie pokazała niepokojące rany

Ewelina Lisowska miała wypadek. W samej bieliźnie pokazała niepokojące rany

2023-03-24 17:29

Ewelina Lisowska zaliczyła poważnie wyglądający wypadek. Powiadomiła o tym na swoich profilach w mediach społecznościowych. Skończyło się na obiciach, siniakach i ranach, które będą się goić przez następne tygodnie. Aktualnie ma duży problem z poruszaniem. Co się stało? Na zdjęciach nie wygląda to dobrze!

Wypadek Eweliny Lisowskiej mocno zaniepokoił fanów. Wokalistka z poważną miną opowiedziała o tym, co się stało, a jej obserwujący momentalnie zaczęli wysyłać życzenia i wyrazili współczucie. Oprócz opowieści na facebookowym i instagromowym stories dodała również zdjęcia obrazujące to, jak bardzo poważne było to zdarzenie. Wykonawczyni hitu Nieodporny rozum jechała na moto-crossie, kiedy to niespodziewanie straciła nad nim kontrolę. Upadła, a na nią cały ciężar sprzętu, czyli około 110 kilogramów. To również elementy mechaniczne, w tym łańcuch, spowodowały u niej widoczne obrażenia. 

Żona Michaela Schumachera przeżywa dramat. Przyjaciel rodziny ujawnił nieznany fakt

Najlepsza Muzyka do Biegania [wiosna 2023] | ESKA XD - Fit vlog #44

Ewelina Lisowska - wypadek

Ewelina Lisowska opublikowała wideo opisujące sytuację na stories, ale również dodała zdjęcie. Zapozowała w sportowym kombinezone motocrossowym, opisując rolkę zdjęć: Przesuń dalej, a zobaczysz, co mam pod ubraniem. Lekka kraksa można by rzec. Przesuwając widzimy bolesne rany, jakich nabawiła się gwiazda. Dodatkowo narzeka na ból dolnej części pleców oraz prawej nogi. Według jej relacji zbyt gwałtownie ruszyła i koła wpadły jej między nogi. Zobaczcie galerię poniżej:

Źródło: Ewelina Lisowska miała wypadek. W samej bieliźnie pokazała niepokojące rany