Sara Egwu-James

i

Autor: TRICOLORS/East News

Eurowizja Junior: Co Sara Egwu-James myśli o Viki Gabor i Roksi Węgiel?

2021-10-26 15:50

Reprezentantką Polski w tegorocznej Eurowizji Junior jest Sara Egwu-James. 12-latka ma poprzeczkę powieszoną bardzo wysoko. Jej poprzedniczki - Viki Gabor i Roksi Węgiel rozsławiły Polskę w konkursie i zyskały wielką popularność. Już teraz wygląda na to, że Sara Egwu-James dotrzyma im kroku. A co myśli o swoich poprzedniczkach?

O ile konkurs Eurowizji wzbudza raczej mieszane uczucia i stonowany entuzjazm, tak Eurowizja Junior cieszy się w Polsce wielką sympatią. Być może dlatego, że od lat odnosimy tam sukcesy. W ostatnich latach reprezentowały nas Viki Gabor i Roksi Węgiel. I robiły to doskonale! Ich piosenki nie tylko wpadały w ucho, ale również zapewniły nastolatkom wielką popularność.

W tegorocznej Eurowizji Junior Polskę będzie reprezentować Sara Egwu-James. 12-latka już przygotowuje się do występu. Opowiedziała o tym w nowym wywiadzie. Zdradziła również, co myśli o poprzedniczkach...

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Sara Egwu-James o Viki Gabor i Roksi Węgiel

Nawet tak sympatyczny konkurs, jak Eurowizja Junior jest elementem show-biznesu, a tam przecież rywalizuje się na każdym kroku. Podczas tegorocznej edycji reprezentantką Polski jest Sara Egwu-James. 12-latka już się przyzwyczaja do zainteresowania mediów i wywiadów. W najnowszym zdradziła, co myśli o swoich poprzedniczkach.

Jakie ma zdanie o Viki Gabor i Roksi Węgiel?

Wywiady i zainteresowanie mediów to tylko jedna strona medalu zwanego popularnością. Z drugiej są niestety hejterzy. Z powodu swojego wyglądu Sara Egwu-James musi się mierzyć z obrzydliwym rasizmem!

Trzymacie kciuki za Sarę Egwu-James na Eurowizji Junior?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Ja jestem przedumna z moich poprzedniczek. Viki Gabor i Roksi Węgiel poznałam i są cudowne, są bardzo pozytywne i utalentowane. Jestem dumna i mam nadzieję, że mi też się uda wygrać. Zobaczymy… Dam z siebie sto procent, na pewno. Trochę mało czasu minęło jeszcze, więc nie zdążyłam się dokładnie zastanowić co i jak, co trzeba poprawić. Natomiast wiadomo, będę dużo ćwiczyła.

Uważam, że nie chodzi o to, jak się wygląda, tylko jaki się ma głos. Ja jestem Polką w stu procentach. Uważam, że hejt jest zły, nie wiem po co, ktoś pisze takie komentarze. Ale staram się tego nie czytać, tylko skupić się w stu procentach na tym, żeby dobrze wypaść na Eurowizji. Staram omijać się takie komentarze szerokim łukiem. Na szczęście mam managment, który dba o mój komfort psychiczny i wszystkiego pilnuje.

Zobacz też:

Źródło: Eurowizja Junior: Co Sara Egwu-James myśli o Viki Gabor i Roksi Węgiel?