Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Czy można głosować na Polskę?

i

Autor: junioreurovision.tv Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Czy można głosować na Polskę?

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Czy można głosować na Polskę?

2022-12-08 14:39

Finał konkursu Eurowizji Junior 2022 coraz bliżej, a w związku z zeszłorocznym zwycięstwem Maleny, Armenia jest organizatorem tego wydarzenia. Reprezentować nas będzie zdolna 11-letnia Laura Bączkiewicz. Czy można głosować na Polskę? Czy Polacy mogą oddawać głosy na swój kraj? Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące głosowania na Eurowizji Junior 2022.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE SMS
  2. Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE online
  3. Eurowizja Junior 2022 - jak głosować na Polskę?

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Czy można głosować na swój kraj? Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci już w niedzielę 11 grudnia. Podczas tego wydarzenia zobaczymy szesnastu reprezentantów, którzy zaśpiewają swoje piosenki przed ogromną publicznością, a także dowiemy się kto otrzyma nagrodę główną. W tym roku Eurowizja Junior odbywa się w Armenii, dokładnie w Erywaniu. To wszystko przez ubiegłoroczne zwycięstwo Maleny i jej piosenki Qami Qami. Największym faworytem podczas Eurowizji Junior 2022 jest Wielka Brytania, Gruzja i Holandia. Polska też zbiera pozytywne noty pod oficjalnym teledyskiem, a nasz kraj reprezentować będzie z piosenką "To The Moon" urocza, 11-letnia Laura Bączkiewicz. Jak odbywa się głosowanie? Czy Polacy mogą głosować na swój kraj i na Laurę? To trzeba wiedzieć!

Sonda
Czy uważasz, że Laura Bączkiewicz ma szanse wygrać Eurowizję Junior 2022?

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE SMS

Podczas Eurowizji Junior 2022 nie ma głosowania SMS-owego na swoich faworytów. Na ulubione piosenki można głosować wyłącznie internetowo na oficjalnej stronie Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW. Kto kiedy występuje? Która jest Polska?

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE online

Jak głosować online? Głosowanie internetowe na Eurowizji Junior 2022 ciekawi wiele osób. Mamy dla Was dobrą wiadomość! Głosowanie online na faworytów Eurowizji Junior 2022 jest darmowe i rusza w piątek 9 grudnia o godzinie 20:00 i potrwa aż do 11 grudnia, do godziny 15:59. Głosy można oddawać za pośrednictwem oficjalnej strony Konkursu www.vote.junioreurovision.tv. Wystarczy wybrać trzy piosenki, następnie kliknąć przycisk VOTE i potwierdzić swój głos rozwiązując proste równanie matematyczne. Gotowe!

Głosowanie zostanie wznowione 11 grudnia podczas Eurowizji Junior 2022, a dokładnie po zakończeniu wszystkich występów, gdy prowadzący wznowią głosowanie.

Eurowizja Junior 2022 - jak głosować na Polskę?

Czy można głosować na Polskę? Jak głosować na Laurę Bączkiewicz na Eurowizji Junior 2022? Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy można głosować podczas Eurowizji Junior na swój kraj. Mamy dla Was dobrą wiadomość! Podobnie jak było to w poprzednich latach, istnieje możliwość oddania głosu na reprezentanta swojego kraju, dlatego widzowie z Polski mogą głosować na Laurę Bączkiewicz. Zakaz głosowania na artystę walczącego o zwycięstwo dla kraju, w którym mieszka głosujący, obejmuje jedynie Konkurs Eurowizji dla dorosłych.

ZOBACZ TAKŻE: Laura Bączkiewicz - kim jest reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2022? To ona jedzie do Armenii

Listen to "LAURA BĄCZKIEWICZ PRZED FINAŁEM EUROWIZJI JUNIOR (SuperNova o muzyce)" on Spreaker.
Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova