Ekipa z kolejnym hitem? Piosenka Zygzak z długo wyczekiwanem Jacusiem już jest!

i

Autor: Materiały prasowe musicom.pl Ekipa z kolejnym hitem? Piosenka Zygzak z długo wyczekiwanem Jacusiem już jest!

Ekipa Friza z nową wersją hitu ZAEBYSCIE. Kiedy premiera?

2021-08-13 10:01

W trakcie koncertu, który Ekipa Friza zorganizowała w niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku, została zaprezentowana całkowicie odmieniona wersja hitu ZAEBYŚCIE. Piosenka nie jest dostępna na fizycznym krążku, a także w streamingach. Kiedy Youtuberzy planują premierę?

Ekipa Friza z nową wersją hitu ZAEBYSCIE. Karol Friz Wiśniewski wraz z Ekipą wydali debiutancki album Ekipa - Sezon 3. Wyprodukowany został we współpracy z raperem Jakubem B.R.O Bireckim, Donatanem i Cleo. Nie dziwi się sukces wydawnictwa, które bardzo dobrze przyjęło się wśród fanów Youtuberów i nie tylko. Friz zdradził w trakcie muzycznego show w Krakowie, że to zapowiedź festiwali, które Ekipa chce zacząć już niebawem organizować. 

Tak Ekipa Friza bawiła się na FEST Festivalu! Było lepiej niż na ich koncercie?

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza z nową wersją hitu ZAEBYSCIE. Kiedy premiera?

W trakcie niedzielnego koncertu, 8 sierpnia 2021 roku, Ekipa Friza postanowiła zaprezentować całkowicie nową wersję znanego i lubianego hitu ZAEBYŚCIE. Piosenka została wydana jako drugi singiel promujący płytę Ekipa - Sezon 3. Jak zapowiedział sam Wiśniewski, to inna ale bardzo dobra wersja tego numeru.

Koncert Ekipy Friza prawie się nie odbył! Deszcz zalał całą scenę

Okazuje się, że odświeżona piosenka ZAEBYŚCIE to wersja bardziej trapowa. Wszystko wskazuje na to, że jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie na koncerty Ekipy. Jednak jak tylko pojawi się informacja kiedy premierowo będzie można ją usłyszeć w internecie, dowiecie się tego jako pierwsi z naszego portalu.

Źródło: Ekipa Friza z nową wersją hitu ZAEBYSCIE. Kiedy premiera?