Nowy klip Ekipy to majstersztyk! Animowany teledysk do singla Na Zajawce podbija sieć

i

Autor: Kadr z filmu EKIPA - NA ZAJAWCE z kanały YouTube EKIPA Nowy klip Ekipy to majstersztyk! Animowany teledysk do singla Na Zajawce podbija sieć

Ekipa Friza w postapokaliptycznym świecie! Teledysk Na zajawce podbija sieć

2021-08-10 6:46

Ekipa Friza nie zwalnia tempa i postanowiła opublikować kolejny klip do kawałka z debiutanckiego albumu Ekipa - Sezon 3. Na ten teledysk czekali wszyscy fani, którzy oglądali film dokumentalny i uważnie śledzą poczynania Karola i jego przyjaciół w sieci!

Ekipa Friza w postapokaliptycznym świecie! Teledysk Na zajawce podbija sieć. Ekipa Friza zaskakuje po raz kolejny swoich fanów. Po koncercie, który miał miejsce w niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku, postanowili nie zostawiać swoich obserwatorów ze wspomnieniami. Tym razem Friz z przyjaciółmi postanowił wydać teledysk do utworu Na zajawce. Okazuje się, że to absolutnie przełomowy projekt na polskim rynku muzycznym. Dla Ekipy została wyprodukowana przez Pigeon Pictures animacja, która wbija w fotel.

Ekipa Friza - wyciekło nagranie z ich pierwszego koncertu. Potrafią śpiewać?

Friz kiedyś i dziś

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Ekipa Na zajawce zrobiła postapokaliptyczny klip!

Gdy na Ziemię spada radioaktywny meteoryt świat znajduje się pod wodą. Członkowie Ekipy przetrwali apokalipsę, ale okazuje się że nie bez szwanku. W wyniku promieniowania Youtuberzy przeistoczyli się w dinozaury. Teraz muszą przemierzyć dno zalanej planety w ogromnym sowieckim robocie o wyglądzie sumo. Do jego wnętrza przed katastrofą przenieśli wszystko, co daje im tytułową zajawkę: pełnowymiarowe boisko piłkarskie, olbrzymie terrarium i pierwszy dom Ekipy.

Źródło: Ekipa Friza w postapokaliptycznym świecie! Teledysk Na zajawce podbija sieć