Edyta Pazura

i

Autor: WBF

Edyta Pazura zdradziła sekret swojej pięknej figury. Nienawidzi diet!

2022-03-22 16:28

Edyta Pazura od lat zachwyca piękną, nienaganną figurą, której nie nadszarpnęły nawet trzy ciąże. Jaki jest jej sekret? Celebrytka wyjaśniła, czemu zawdzięcza tak piękny wygląd i jasno podkreśliła - nienawidzi diet.

Edyta Pazura ma sylwetkę, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Żona Cezarego Pazury aktywnie udziela się w social mediach, gdzie chętnie odpowiada na rozmaite pytania od fanów. Ostatnio padło to dotyczące sekretu jej zjawiskowego wyglądu. Celebrytka dobitnie wyjaśniła, że nie stosuje żadnych diet (których jest absolutną przeciwniczką), a stawia przede wszystkim na zdrowie nawyki żywieniowe.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Cichopek promienieje po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Wygląda niesamowicie!

Edyta Pazura nienawidzi diet

Pod jednym z najnowszych zdjęć Edyty Pazury na Instagramie pojawiło się pytanie od fana: Jakie ćwiczenia robisz? I czy masz jakąś dietę? Zazdroszczę figury. Celebrytka nie omieszkała na nie odpowiedzieć.

Jestem absolutną przeciwniczką jakichkolwiek diet czy głodówek, ale za to zwolenniczką budowania zdrowych nawyków - odpisała Edyta Pazura.

ZOBACZ TAKŻE: Mikołaj Jędruszczak grozi swojej ex sądem. Rozpadu "power couple" ciąg dalszy

Następnie gwiazda kontynuowała, że absolutną podstawą są zdrowe nawyki, dużo snu i aktywność fizyczna. Wiemy również, że Edyta Pazura już jakiś czas temu zrezygnowała między innymi z jedzenia mięsa.

Sama nad tym pracuje, na przykład muszę się nauczyć kłaść spać wcześniej. Po drugie, od 7. roku życia czynnie uprawiam sport - dodała.

W dobie rozmaitych faux pas, które popełniają gwiazdy szerząc szkodliwe trendy żywieniowe (jak chociażby ostatnio Julia Wieniawa), Edyta Pazura okazała się być doprawdy przyjemnym powiewem świeżości

ZOBACZ TAKŻE: Odważny gest Anji Rubik. Rzuciła wszystko i pojechała do Lwowa

Sonda
Czy stosujesz dietę?
Inny Wymiar Morsowania - Bosy Spacer w olsztyńskim Parku Centralnym
Źródło: Edyta Pazura zdradziła sekret swojej pięknej figury. Nienawidzi diet!