Edyta Herbuś

i

Autor: WBF

Edyta Herbuś nie odpuszcza i ostro odpowiada Dorocie Wellman. „To wymyślona interpretacja”

2021-09-29 13:04

Nie milkną komentarze dotyczące niedawnej afery z udziałem Edyty Herbuś i Doroty Wellman. Felieton, w którym dziennikarka wyraziła swoją niepochlebną opinię, na temat wrzucanych przez polskich celebrytów treści do social mediów podzielił gwiazdy. Niektórzy murem stanęli za Wellman a inni wręcz przeciwnie.

Dorota Wellman na łamach Wysokich obcasów opublikowała felieton, w którym skrytykowała polskich celebrytów. Dziennikarce i prezenterce telewizyjnej nie podoba się, w jaki sposób niektóre znane osoby korzystają z social mediów.

Oberwała Edyta Herbuś, która nie pozostała obojętna na słowa starszej koleżanki z show biznesu. W poście na Insta odniosła się właśnie do niej. Ale to nie koniec. Również teraz w rozmowie z portalem Pomponik.pl  postanowiła powiedzieć, co sądzi na ten temat.

Według tancerki cała ta sytuacja i związana z nią afera została wyssana z palca, a ona niesłusznie oskarżona.

-mówiła w rozmowie z portalem.

Myślicie, że Edyta Herbuś czeka na przeprosiny od Doroty?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?

Tak naprawdę afera została wymyślona, dlatego mnie to oburzyło. To była wymyślona interpretacja tej trudnej sytuacji. Zdjęcie, o którym mówiła Dorota, było z planu serialu. Poczułam się użyta do czegoś w taki niesprawiedliwy, nieelegancki sposób.

nie korzystać
Źródło: Edyta Herbuś nie odpuszcza i ostro odpowiada Dorocie Wellman. „To wymyślona interpretacja”