Edyta Górniak

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Edyta Górniak tęskni za synem.

Gwiazdy

Edyta Górniak tęskni za Allanem. "Serce matki musi wytrzymać"

2023-12-06 11:54

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile jako matka. Jej ukochany syn opuścił Polskę. Allan postanowił wyprowadzić się za granicę, a ta decyzja nie została dobrze przyjęta przez jego matkę. - Serce matki musi wytrzymać wszystkie etapy. I oto przede mną kolejny. Nie byłam na niego gotowa - rozpacza piosenkarka.

Allan Krupa zaczyna nowy etap w życiu. Syn jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek zamieszkał w Monako. Wyprowadził się tam ze swoją partnerką Nicol Pniewską. Dla Edyty Górniak to trudny czas. Allan nie tylko rozpoczyna życie na własną rękę daleko od rodzinnego domu, ale to także pierwszy raz kiedy na długi czas rozstaje się z matką. Nie jest tajemnicą, że Edyta ma bardzo bliskie relacje z synem. Jego jego oczkiem w głowie. Nic dziwnego, że wyprowadzka syna nie jest dla niej łatwa. W rozmowie z SuperExpressem wyznała, jak sobie z tym razi. - Czuję beznadziejną pustkę. Bo mimo ogromnej ilości pracy zawsze wiedziałam, że możemy się spotkać na śniadanie czy na późne kolacje po projektach. Często mogłam też liczyć na Allanka pomoc w jakichś drobnych organizacyjnych sprawach. A teraz… Jeszcze nie umiem się z tym oswoić. Serce matki musi wytrzymać wszystkie etapy. I oto przede mną kolejny. Nie byłam na niego gotowa. Jest, jak jest - powiedziała Górniak.

Edyta Górniak o Tinie Turner i koszmarnym rozwodzie

Edyta Górniak o wyprowadzce Allana

Czy Edyta Górniak uważa, że wyprowadzka Allana to dobry pomysł? - Uważam, że najpiękniej, jak można przeżyć życie, to podróżując i odkrywając, jak gigantycznie inspirujący i przepiękny jest nasz świat. Pozwalać sobie zachwycać się ludźmi i miejscami. Wygląda na to, że w dzieciństwie rozsmakowałam Allana w chęci odkrywania. To wspaniale, bo nie ma nic gorszego niż nuda. Podróże pozwalają nam odkrywać także samych siebie. Więc z tego powodu jestem szczęśliwa, że ma odwagę żyć w zgodzie ze sobą i swoim pragnieniem - rozmyśla matka młodego mężczyzny.

Edyta i Allan na jednej scenie

Edyta jednak już wkrótce spotka się z synem ponownie. Piosenkarka potwierdziła na swoim Instagramie, że razem wystąpią na jednym z koncertów sylwestrowych. Najprawdopodobniej chodzi o Sylwester Marzeń TVP, który odbędzie się w Zakopanem.

Źródło: Edyta Górniak tęskni za Allanem. "Serce matki musi wytrzymać"