Edyta Górniak

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Edyta Górniak o 17-letnim Allanie: NADAL PALI PAPIEROSY!

2021-10-15 7:19

Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie, że jej 17-letni syn nadal zmaga się z nałogiem. Artystka wyznała również, że nie wszystkie hip hopowe teksty stworzone przez Allana jej się podobają… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Edyta Górniak wielokrotnie podkreślała, że syn, Allan jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Piosenkarka przez długi czas nie mówiła o nim zbyt wiele. Od jakiegoś czasu jednak otwarcie mówi o nim w wywiadach. Jest dumna z tego, że zajmuje się muzyką. Co prawda ‘nieco’ odbiega ona od tej wykonywanej przez Edi, ale przecież każdy ma inną wrażliwość artystyczną. 

Są jednak rzeczy, które nadal denerwują Edytę w Allanie. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Między innymi o tym powiedziała w najnowszym wywiadzie. 

powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z dziennikarzami Faktu. 

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan

Allan niestety nadal pali papierosy. Jest teraz 17-latkiem, a do tego siedzi w hip-hopie. Jeśli kiedyś będzie chciał wypuścić swoją muzykę, to trzeba się spodziewać, że będą różne reakcje. Z drugiej strony on, obserwując moje życie publiczne, wie, że to się je różnymi łyżkami i są różne przyprawy. Czasem jest łagodnie, czasem z wiatrem, czasami pod wiatr. To, co on robi, naprawdę zasługuje na uwagę i upublicznienie. Nie wszystkie teksty jednak mi się podobają, bo ten język jest taki dość hiphopowy…

Źródło: Edyta Górniak o 17-letnim Allanie: NADAL PALI PAPIEROSY!