Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

i

Autor: WBF

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski naprawdę BYLI PARĄ? Bardzo dwuznaczna odpowiedź gwiazdy!

2021-08-19 9:15

Czy Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego łączy coś więcej, niż tylko znajomość i sprawy zawodowe? Relacja piosenkarki z prezenterem TVP od dawna budzi wiele emocji, ale do tej pory ani Edyta Górniak, ani tym bardziej Rafał Brzozowski nie komentowali sprawy. Aż do teraz! Artystka przerwała milczenie i w rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich odpowiedziała na pytanie o swoją relację z Brzozowskim.

Lista mężczyzn wiązanych z Edytą Górniak od lat budziła w Polsce wiele emocji. W latach świetności artystki wielu facetów było podejrzewanych o romansowanie z nią, ale oczywiście część z tych plotek nigdy nie znalazła potwierdzenia. Sama Edyta Górniak również nie potwierdzała plotek o swoich rzekomych związkach i tym samym tylko skutecznie dodatkowo podgrzewała atmosferę. 

W ostatnim czasie z piosenkarką wiązany był także Rafał Brzozowski - prezenter Telewizji Polskiej i niedawny kandydat naszego kraju na Eurowizji. Edyta Górniak pomagała mu przed starem w konkursie. Niektórzy twierdzili, że między tą dwójką zaiskrzyło...

Jaka jest prawda?

Edyta Górniak o Rafale Brzozowskim

Kiedy Edyta Górniak i Rafał Brzozowski pokazali się publicznie na wspólnym obiedzie, media sugerowały, że tych dwojga łączy coś więcej, niż zwykła znajomość. 

Piosenkarka zdecydowała się niedawno przerwać milczenie i wyjaśnić, co łączy ją z prezenterem TVP.

Pomogłam mu troszeczkę, wsparłam go duchowo i energetycznie.

On dostał całą falę hejtu, a ja staję zawsze po stronie atakowanych. Przy okazji trochę się poznaliśmy. Mamy bardzo fajne relacje

- powiedziała Górniak w rozmowie z Pudelkiem.

Ale Edyta nie byłaby sobą, gdyby nie dodała też nieco dwuznaczności...

Siedzieliśmy do rana i fajnie było. Różne rzeczy robiliśmy

- powiedziała.

Oczywiście tekst o "różnych rzeczach" można interpretować na różne sposoby. Wierzymy jednak, że o żadnym romansie nie było w tym przypadku mowy. A Wy?

Sonda
Wierzysz, że łączyło ich coś więcej?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 13.08.2021
Źródło: Edyta Górniak i Rafał Brzozowski naprawdę BYLI PARĄ? Bardzo dwuznaczna odpowiedź gwiazdy!