Dziewczyny z Dubaju

i

Autor: Aleksandra Mecwaldowska

Dziewczyny z Dubaju - piosenki z filmu. Jakie hity usłyszymy w produkcji?

2021-11-29 11:11

Dziewczyny z Dubaju w końcu trafiły do kin. Od zeszłego piątku widzowie w całej Polsce mogą oglądać dzieło, nad którym Maria Sadowska i Doda pracowały przez ostatnie lata. Internauci sporo uwagi poświęcają jednak nie tylko samej historii i aktorom, ale również muzyce. Jeśli interesują was piosenki z filmu Dziewczyny z Dubaju, to dobrze trafiliście.

Dziewczyny z Dubaju - piosenki z filmu interesują internautów, co widać w wyszukiwarce Google. Głośna produkcja trafiła do kin w piątek, 26 listopada i jak można się było spodziewać, odniosła wielki sukces. Za pośrednictwem Instagrama Doda, producentka kreatywna Dziewczyn z Dubaju, pochwaliła się bardzo wysoką frekwencją i stale rosnącą liczbą seansów. Zainteresowanie nie powinno nikogo dziwić. Recenzje filmu w końcu mówią same za siebie! Wychodzący z kina widzowie nie tylko chwalą produkcję, ale również poszukują informacji na temat użytej w niej muzyki. Jak wiadomo, fabuła rozgrywa się w latach 2004-2007, w związku z czym w Dziewczynach z Dubaju można usłyszeć hity z tamtego okresu. W filmie nie zabrakło też jednak utworów specjalnie napisanych na jego potrzeby. Poniżej znajdziecie piosenki z filmu Dziewczyny z Dubaju. Niektóre z nich to mega hity!

Sonda
Czy pójdziesz do kina na "Dziewczyny z Dubaju"?

Dziewczyny z Dubaju - piosenki z filmu

Gdy mowa o produkcji, za którą odpowiadają dwie piosenkarki, nie powinien dziwić fakt, że muzyka była jednym z elementów, do którego przywiązano największą wagę. Doda i Maria Sadowska stworzyły nawet wspólny utwór, który otwiera ich film. Mowa o kawałku Girls To Buy, który nie trafił jeszcze w całości do serwisów cyfrowych. Jakie jeszcze utwory uzupełniły ścieżkę dźwiękową?

  • Doda - Don't Wanna Hide
  • The Pussycat Dolls - Don't Cha
  • Virgin - Dżaga
  • Elvis Presley - Love Me Tender
  • Doda/Maria Sadowska - Girls To Buy
  • Metro - Pieniądze

To jednak nie wszystkie kawałki użyte w filmie. Na oficjalną ścieżkę dźwiękową przyjdzie nam jeszcze trochę zaczekać.

Maria Sadowska szczerze o kontrowersjach wokół Dziewczyn z Dubaju
Źródło: Dziewczyny z Dubaju - piosenki z filmu. Jakie hity usłyszymy w produkcji?