Dzień Nauczyciela 2021: jaki prezent dać nauczycielowi? 5 udanych upominków!

i

Autor: LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS Dzień Nauczyciela 2021: jaki prezent dać nauczycielowi? 5 udanych upominków!

Dzień Nauczyciela 2021: jaki prezent dać nauczycielowi? 5 udanych upominków!

2021-10-12 13:05

Dzień nauczyciela to bardzo ważne święto. Uczniowie w całym kraju starają się sprezentować udany upominek dla swojej wychowawczyni, bądź ulubionego belfra. Jaki prezent dać nauczycielowi z okazji Dnia Edukacji Narodowej? Przygotowaliśmy dla Was 5 udanych upominków.

Dzień Nauczyciela 2021: jaki prezent dać nauczycielowi? 5 udanych upominków, które poprawią nastrój podrzucamy w tym miejscu. Nie musicie się martwić oto, że Dzień Nauczyciela tuż za rogiem, a Wy z klasą nie macie przygotowanych upominków dla swoich wychowawców, bądź ulubionych nauczycieli. 14 października 2021 roku, obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej i w związku z tym, organizowane są akademie, a także uczniowie wręczają najczęściej kwiaty swoim belfrom. Jednak jeżeli chcecie zaskoczyć swoich nauczycieli udanymi upominkami, to koniecznie sprawdźcie nasz poradnik, który dla Was przygotowaliśmy.

Dzień Nauczyciela 2021. Zobacz najlepsze MEMY!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Dzień Nauczyciela 2021: jaki prezent dać nauczycielowi?

Kwiaty to zawsze dobry pomysł, aby wręczyć je swojemu wychowawcy, bądź ulubionemu nauczycielowi. Jednak można zawsze poruszyć wyobraźnię i zaprezentować pedagogowi coś wyjątkowego. Stworzyliśmy dla Was listę pięciu udanych upominków na Dzień Edukacji Narodowej.

Upominek 1

Jednym z idealnych prezentów na Dzień Edukacji Narodowej dla swojej wychowawczyni, jest na przykład sól do kąpieli dla nauczyciela z napisem: Sposób na zrelaksowane ciało pedagogiczne - koszty tego typu prezentu wahają się od 59 do 79 złotych.

Dzień Edukacji Narodowej 2021: o której godzinie rozpoczyna się akademia? Czy są lekcje?

Upominek 2

Świetnym i zabawnym prezentem jest bidon na herbatę dla nauczyciela. Najczęściej tego typu gadżety mają również napis na froncie. Idealnym będzie na przykład: Łzy uczniów. Koszt to około 99 złotych.

Upominek 3

Gustownym i prezentem z klasą może okazać się również długopis znanej marki. Tego typu upominki kosztują od 100 do 219 złotych.

B.R.O pomoże młodszym kolegom z branży. Uruchamia specjalny stream!

Upominek 4

Idealnym upominkiem z okazji Dnia Edukacji Narodowej są czekoladki. Ale nie zwykłe bombonierki ze sklepu spożywczego, ale na przykład czekolada belgijska. Nie jest droga, ponieważ cena to mniej więcej 59 złotych.

Upominek 5

To może być utrudniony prezent, jeżeli nie macie klasowego zdjęcia z nauczycielem. Można zawsze taką fotkę wydrukować w dużym formacie i oprawić w ramkę. Wtedy będziecie mieli pewność, że nauczyciel na pewno o Was nie zapomni.

Źródło: Dzień Nauczyciela 2021: jaki prezent dać nauczycielowi? 5 udanych upominków!