Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę. Co można kupić?

i

Autor: canva.com Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę. Co można kupić?

Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę. Co można kupić?

2022-01-21 10:59

Każdego roku w styczniu wszystkie babcie i dziadkowie świętują swój wyjątkowy dzień. 21 i 22 stycznia to Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W tym czasie wnuki honorują swoich bliskich życzeniami, kwiatami oraz upominkami. Podrzucamy kilka propozycji dla wszystkich szukających prezentowych inspiracji.

Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę mogą być priorytetem dla wielu osób! Co kupić na dzień babci i dziadka 2022? Dziadkowie często najbardziej cieszą się ze wspólnego czasu spędzonego z bliskimi, zwłaszcza z wnukami. Nierzadko mają ogromny udział w ich wychowywaniu. Dzień Babci i Dziadka można uczcić życzeniami, ale także drobnymi upominkami według upodobań. Sieć Lidl przygotowała kilka praktycznych i symbolicznych podarunków last minute!

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

NAJSEKSOWNIEJSZA babcia świata ujawniła swój sekret! Aż trudno w to uwierzyć

Dzień Babci i Dziadka 2022 - prezenty

Co można kupić na dzień babci i dziadka 2022? Drobne sprzęty AGD są praktyczne i uniwersalne, mogą także wspierać zdrową dietę oraz bardzo ułatwiać gotowanie. To chociażby robot kuchenny 650 W, blender kielichowy 500 W, toster ze stali szlachetnej, młynek elektryczny do soli lub pieprzu, a nawet jajowar 400. Lidl proponuje także elegancki termos na napoje ze stali nierdzewnej 490 ml, w 3 kolorach do wyboru. Kolejna propozycja to termos obiadowy 600 ml, który utrzymuje temperaturę przez ok. 6 godzin, w zestawie posiada składaną łyżkę, a jego pokrywa stanowi jednocześnie miskę na posiłek, do wyboru są 2 kolory.

Dzień Babci i Dziadka 2022 - kartki, gify, życzenia. Czego życzyć seniorom z okazji ich święta?

Dla tych, którzy wybór upominku zostawili na ostatnią chwilę sieć Lidl też ma propozycje. Od czwartku, 20.01 na sklepowych półkach znajdziemy ciepłe damskie piżamy z miękkiego polaru lub męskie zestawy piżam w 100% bawełniane lub z jej wysoką zawartością, w dwóch kolorach do wyboru. Dla dziadków męskie, bawełniane bokserki 3-paki. Z kolei dla ceniących małe, praktyczne gadżety, w sklepach Lidl będą także dostępne automatyczne dozowniki mydła z czujnikiem ruchu. Dozownik sprawdzi się także w przypadku środków do dezynfekcji. Opakowanie zawiera w zestawie baterie.

Kwiaty na Dzień Babci i Dziadka 2022 to też dobry pomysł! Symbol wdzięczności i miłości. Obdarowanemu zawsze sprawiają radość i świadczą o pamięci. W sklepach będą dostępne rośliny w doniczce w specjalnej promocji, drugi produkt -50% taniej z aplikacją Lidl Plus. Wśród propozycji znajdziemy m.in. Kalanchoe w torebce ozdobnej, różyczki dwukolorowe, Frizeę lub Guzmanię, Azalię oraz różne rodzaje storczyków dwupędowych.

Źródło: Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę. Co można kupić?