Oskar Cyms

i

Autor: AKPA

QUIZ

Dokończ piosenki Oskara Cymsa. Quiz dla tych co uwielbiają twórczość młodego artysty

2024-07-09 15:35

Młody, utalentowany, a do tego przystojny. Mowa o Oskarze Cymsie, który szturmem podbił polską branżę muzyczną i ma na swoim koncie wiele hitów. Czy potrafisz dokończyć piosenki "Na niebie", "Do gwiazd", "Daj mi znać" i nie tylko. Zmierz się z naszym quizem!

Oskar Cyms na polskiej scenie muzycznej radzi sobie znakomicie. Artysta zaczynał w zespole kościelnym, a następnie dzielił się coverami w sieci i podczas pandemii pracował na infolinii szczepionkowej. W tamtym momencie nawet nie myślał, że dziś będzie jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Najpierw Oskar Cyms odniósł międzynarodowy sukces z piosenką "My girl", która pojawiła się w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni:Ten Dzień". Dziś ma na swoim koncie wiele piosenek i płytę obok której ciężko przejść obojętnie i sprzedaje się jak świeże bułeczki w piekarni. Jedną z ulubionych piosenek słuchaczy jest kawałek "Na niebie", który w serwisie YouTube zgromadził ponad 10 mln odsłon! Na drugim miejscu znajduje się piosenka "Daj mi znać", która obecnie notuje ponad 7,5 mln wyświetleń.

ZOBACZ TAKŻE: Margaret żyje w rzymskim małżeństwie. Powiedziała, czy zamierza zalegalizować związek

Oskar Cyms o płycie i zaskakujących pracach. Nie uwierzysz, gdzie pracował!

QUIZ: dokończ piosenki Oskara Cymsa

Oskar Cyms czego się nie dotknie, robi to znakomicie. Jego fani wiedzą to bardzo dobrze jeśli chodzi o muzykę i piosenki, które wylatują spod jego skrzydeł. Jesteś fanem twórczości artysty i znasz jego piosenki na pamięć? Jeśli tak zmierz się z naszym quizem i dokończ najpopularniejsze kawałki Oskara Cymsa. Dobra zabawa gwarantowana!

Dokończ piosenki Oskara Cymsa i sprawdź czy jesteś mistrzem

Pytanie 1 z 7
"Skąd mam wiedzieć, dokąd iść a może..."