Dawid Podsiadło

i

Autor: AKPA

quiz

Dokończ piosenki Dawida Podsiadły. Komplet punktów tylko dla największych fanów!

2024-06-24 11:00

Dawid Podsiadło wypłynął na szerokie wody za sprawą udziału w programie "X Factor". Od tamtej pory jego kariera nabrała wiatru w żagle i dziś jest jednym z najpopularniejszych artystów, który ma na swoim koncie wiele hitów. Czy potrafisz dokończyć jego piosenki? Rozwiąż nasz muzyczny quiz i sprawdź swoją wiedzę.

Dawid Podsiadło świętuje obecnie 10-lecie swojej kariery. Wszystko zaczęło się od jego udziału w programie X Factor, który z 2012 roku  zwyciężył. Rok później artysta wydał debiutancki album "Comfort and Happiness", który dotarł do pierwszego miejsca polskiej listy sprzedaży i zdobył status diamentowej płyty, stając się tym samym najlepiej sprzedającym albumem w Polsce. W 2015 roku artysta powtórzył swój sukces płytą "Annoyance and Disappointment", a w 2018 po raz trzeci zrobił to wydając krążek "Małomiasteczkowy". Artysta był aż 18 razy nominowany do nagród Fryderyków, z czego 12-krotnie wygrywał plebiscyt. W czym tkwi jego fenomen? To nie tylko rozbrajający naturalnością, utalentowany mężczyzna, który swoimi piosenkami i głosem skrada serca swoich fanów, to artysta dla którego muzyka jest po prostu całym życiem!

ZOBACZ TAKŻE: Tak kiedyś wyglądała Halina Mlynkova. Aż trudno uwierzyć, że dziś ma 47 lat

Tatiana Okupnik o Dawidzie Podsiadło. Była jego mentorką w "X Factor"!

Piosenki Dawida Podsiadły - quiz

Dawid Podsiadło na przestrzeni lat wyrobił sobie nie tylko niesamowicie ważne miejsce w branży muzycznej, ale także zdobył wielkie uznanie fanów. Jego koncerty zawsze wypełnione są publicznością po brzegi, a bilety rozchodzą się niczym świeże bułeczki w piekarni. Jesteś fanem Dawida Podsiadły i myślisz, że znasz jego wszystkie kawałki? Jeśli tak sprawdź się w naszym quizie i dokończ piosenki artysty. Poniżej będziesz musiał zmierzyć się między innymi z kawałkami takimi jak "I Ciebie też bardzo", "Trójkąty i kwadraty", "To co masz Ty" i nie tylko. Powodzenia!

Dokończ piosenki Dawida Podsiadły i sprawdź czy jesteś mistrzem

Pytanie 1 z 9
"Chyba po drodze minę stary, znajomy brzeg..."