kolońska i szlugi

i

Autor: screeny z YouTube/sanah, TikTok/@keddisonn

Dodał własną zwrotkę do Kolońska i szlugi i stał się hitem sieci! Sanah ma konkurencję?

2021-11-08 12:00

Kolońska i szlugi to najnowsza piosenka od utalentowanej Sanah, która robi wrażenie na wszystkich! Co ciekawe, kawałek jeszcze przed oficjalną premierą zachwycał większość osób, jednak to co się dzieje teraz, to istne szaleństwo! Covery i własne aranżacje numeru robią wrażenie. Czy Sanah ma konkurencję?

Październik był prawdziwym, a w dodatku mega-muzycznym rarytasem dla fanów Sanah. Najpierw artystka zdecydowała się podzielić ze wszystkimi piosenką Cześć, jak się masz, którą nagrała z Soblem, a niedawno postanowiła zaskoczyć wszystkich jeszcze bardziej! Mowa o kawałku Kolońska i szlugi, który był zdecydowanie najbardziej wyczekiwaną muzyczną premierą 2021 roku. Kiedy tylko Sanah ujawniła kawałek tej piosenki na jednym ze swoich koncertów w sieci zawrzało, ale oczywiście bardzo pozytywnie! Od razu zaczęły krążyć na Tik Toku muzyczne virale, a wiele osób oprócz tego zaczęło ją śpiewać, a nawet grać na ukulele. Kiedy cały numer pojawił się oficjalnie w sieci, zrobił jeszcze większe wow! Premiera hitu Kolońska i szlugi miała miejsce dokładnie 29 października i w przeciągu sześciu dni, pod klipem który mu towarzyszy wybiło ponad 4,6 miliona odsłon! Teraz co chwilę pojawiają się covery internautów do nowości Sanah, ale również własne kompozycje. Musicie tego posłuchać!

Sanah na żywo powala na kolana! Tak wyglądają koncert Kolońska i Szlugi Tour!

Kolońska i szlugi - wersja rapera z Tik Toka

Najnowszy hit Sanah to prawdziwa petarda, dlatego nic dziwnego, że internauci coraz chętniej biorą go na swój warsztat, a nawet tworzą do niego własne zwrotki! Na taki pomysł wpadł jeden z Tik Tokerów, którego śmiało można nazwać raperem. Mowa o Tomku Keddi, który dograł do piosenki Sanah swoją autorską zwrotkę. W sieci od razu zrobiło się o tym głośno, a nowa taka wersja Kolońskiej i szlugi mocno spodobała się internautom i została już ponad 173 tysiące razy!

- chce to jako całość, serioooo

- ale on to czuje

- o chłopie to jest genialne! Chcę usłyszeć całość!

- siedzi mocno, to koniecznie musi wyjść w całości

- chcę całość! To jest genialne

Przekonajcie się sami, jak brzmi nowa zwrotka Kolońskiej i szlugi, którą stworzył Tomek Keddi. Będziecie zachwyceni! Jak myślicie, Sanah ma konkurencję? :)

Źródło: Dodał własną zwrotkę do Kolońska i szlugi i stał się hitem sieci! Sanah ma konkurencję?