Doda wyjawiła tytuł najnowszego singla! Zrobiła to... pod postem z pączkami!

i

Autor: AKPA, Facebook Radio SuperNova Doda wyjawiła tytuł najnowszego singla! Zrobiła to... pod postem z pączkami!

Doda wyjawiła tytuł najnowszego singla! Zrobiła to... pod postem z pączkami!

2023-02-17 15:12

Doda goni sukces za sukcesem i nie zatrzymuje się ani na chwile. Jej najnowsze numery takie jak Wodospady i Melodia ta, wygenerowały miliony odsłon w serwisach streamingowych i podbijają stacje radiowe, w tym Radio SuperNova. Teraz artystka promuje swoją nowość, której tytuł podała pod postem na naszym Facebooku. Sprawdźcie szczegóły!

Nowa piosenka Dody będzie petardą? Wiele na to wskazuje! Doda ma ostatnio naprawdę dobry czas. Nabrała wiatru w żagle i spełnia swoje marzenia, dosłownie na każdym kroku. Fenomenalnie przyjęty program przez widzów Polsatu "Doda - 12 kroków do miłości", piosenki które generują miliony odsłon w serwisach streamingowych. Nie można również zapomnieć o najnowszej płycie, noszącej tytuł Aquaria, w której artystka za pomocą piosenek rozlicza się ze swoimi demonami. Co ciekawe, krążek Aquaria pokrył się platyną i cały czas zbiera pozytywne opinie słuchaczy. Artystka mimo świętowania 39. urodzin w Austrii, gdzie w ramach niespodzianki zabrał ją jej ukochany Dariusz Pachut, nie zwalnia tempa i wyjawiła nam tytuł swojego najnowszego singla. Doda zrobiła to w nietypowy sposób!

ZOBACZ TAKŻE: Doda jako dziecko. Już wtedy stawiała pierwsze kroki na scenie!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Doda - tytuł najnowszej piosenki

Doda wyjawiła nam tytuł swojej najnowszej piosenki. Artystka zrobiła to w bardzo nietypowy sposób, dokładnie w Tłusty Czwartek 16 lutego, komentując nasz autorski post na Facebooku. Na oficjalnym fanpage pod zdjęciem z pączkami, gdzie zachęcaliśmy internautów do zamienienia jednego słowa w piosence na słowo "pączek", zaangażowała się również ona! Królowa Doda skomentowała:

- „Zatańczę z pączkami” - tytuł mojego nowego singla 😎

Fani Dody i oczywiście my, oszaleliśmy z zachwytu! Pod słowem "pączek" kryje się oczywisie słowo "aniołami". Jest to jedna z piosenek Dody, która znalazła się na jej najnowszej płycie. Audio generuje już na samym YouTubie ponad 1,2 mln odsłon. Czekacie na teledysk? Warto również wiedzieć, że 5 marca w Pytanie Na Śniadanie odbędzie sìe oficjalna, telewizyjna premiera "Zatańczę z aniołami". 

Doda - wycinek z Facebooka Radio SuperNova

i

Autor: Radio SuperNova Doda - wycinek z Facebooka Radio SuperNova