Doda została pilną studentką Cleo. Tego nauczyła ją słowiańska piękność!

i

Autor: AKPA Doda została pilną studentką Cleo. Tego nauczyła ją słowiańska piękność!

Doda została pilną studentką Cleo. Tego nauczyła ją słowiańska piękność!

2023-01-19 14:55

Tego nikt się nie spodziewał! Doda zaprosiła Cleo do swojego domu i... została jej pilną studentką. Dodatkowo królowa wyjawiła sekret swojej słowiańskiej koleżanki i zachwyciła tym wszystkich internautów. Tego o Cleo na pewno nie wiedzieliście!

Doda i Cleo to dwie najpopularniejsze artystki na polskiej scenie muzycznej, które mogą pochwalić się nie tylko wieloma hitami, ale także gronem wiernych fanów. Nie od dziś wiadomo, że Doda i Cleo świetnie się dogadują. Widzowie mogli nie raz zobaczyć je razem na scenie, chociażby podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022. Ich wspólny występ na imprezie Polsatu wywołał duże emocje, a internauci byli zachwyceni! Teraz królowa Doda postanowiła zaprosić koleżankę do swojego domu i okazuje się, że podczas odwiedzin zaczerpnęła od niej porządną lekcję makijażu. Fani wokalistek byli zachwyceni tym obrazkiem i stwierdzili, że Doda i Cleo wyglądają jak siostry! Dodatkowo liderka byłej grupy Virgin zdradziła wielki sekret Cleo, o którym mało kto wiedział!

ZOBACZ TAKŻE: Doda zemściła się na byłym niczym Shakira. W piosence ujawniła wiele pikantnych szczegółów!

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Doda zdradziła sekret Cleo

Przy okazji spotkania, Doda nie tylko zrobiła sobie zdjęcie z Cleo, którym pochwaliła się na swoim Instagramie, ale także wyjawiła sekret swojej koleżanki.

- Kochani,nie wiem czy wiecie ale @cleo_don jest jedną z nielicznych artystek ,nawet śmiem twierdzić że jedyną ,która SAMA maluje się na teledyski ,na czerwone dywany oraz na estradę?dziś mnie odwiedziła i nauczyła mnie swoich trików❤️?‍♀️jak Wam się podoba?

Zaskoczeni? Większość gwiazd przed występami, oddaje się w ręce stylistów, fryzjerów i makijażystów, a Cleo ogarnia temat sama. To właśnie ona dała Dodzie lekcje makijażu i przyznała, że poleca się na przyszłość a mieć taką modelkę i studentkę to sama przyjemność.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Doda wyglądała w wieku 16 lat. Szok - to naprawdę ona?