Doda

i

Autor: AKPA; instagram.com/dodaqueen Doda w nowej fryzurze.

Gwiazdy

Doda w krótkich włosach! Takiej fryzury jeszcze nie miała

2024-05-21 11:50

Doda pokazała się w zupełnie nowej fryzurze! Piosenkarka niejednokrotnie szokowała już zmianami niejednokrotnie, ale na taki look wcześniej się nie zdecydowała. Fani mogli być w szoku, kiedy na Instagramie zobaczyli ją w tak bardzo krótkich włosach! Czy Doda postawiła na ostre cięcie, czy założyła perukę?

Doda nie przestaje zaskakiwać. Jej fani muszą być przygotowani na niespodzianki niemal każdego dnia. Nigdy nie wiadomo, czym zszokuje. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których Rabczewską można było zobaczyć w zupełnie nowej fryzurze. Piosenkarka już wiele razy decydowała się na zmiany wizerunku. Widzieliśmy ją w różnych kolorach, włosach krótszych i dłuższych włosach. Tym razem fani mogli ją zobaczyć w bardzo krótkiej fryzurze. Dodatkowo zdecydowała się też na nietypowy kolor. Postawiła na odcienie szarości. Niektórzy mogą się zastanawiać, czy to definitywna metamorfoza, czy tylko stylizacja do konkretnego projektu. Wiemy, jaka jest prawda!

Doda za kratami ze Smolastym! Tak wygląda teledysk do hitu "Nie żałuję"

Będzie kontynuacja „Nim zajdzie słońce?! Doda i Smolasty z wielkim sukcesem!

Doda ścięła włosy?

Fanów, których zaniepokoił widok Dody w ekstremalnie krótkich włosach, możemy uspokoić. Doda nie zdecydowała się na cięcie. Założyła perukę specjalnie do nowego teledysku. W tej wyjątkowej stylizacji można zobaczyć ją w klipie do piosenki "Nie żałuję" w duecie ze Smolastym. Jak na ten look zareagowali internauci?

Komentarze internautów

"I niech ktoś mi powie, że kobiety w krótkich włosach nie wyglądają pięknie", "dobrze, że to tylko peruka, bo osobiście nie przepadam za krótkimi włosami", "nowa tapeta wjechała", "uwielbiam cię w tej stylówce i tych włosach", "wyglądasz bosko w tej fryzurze" - czytamy na Instagramie.

Źródło: Doda w krótkich włosach! Takiej fryzury jeszcze nie miała