Doda

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

'Doda nie żyje'. Szokujący fake news dotarł do samej piosenkarki!

2021-11-06 9:52

'Doda nie żyje. Wokalistka nie przeżyła dachowania samochodem' - okrutny fake news od kilku dni pojawia się w mediach społecznościowych i jak się okazało, dotarł do samej piosenkarki. Za pośrednictwem Instagrama gwiazda skomentowała doniesienia w typowy dla siebie sposób, rozbawiając internautów. Sprawdźcie, co napisała!

Doda nie żyje - informacja o takiej treści od kilku dni pojawia się na różnych facebookowych grupach, wywołując chwilową panikę wśród wszystkich fanów jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Według publikowanych w social mediach rewelacji Doda miała nie przeżyć dachowania samochodem, przez co premiera jej głośnego filmu Dziewczyny z Dubaju została przełożona na 2023 rok, a tragedię, do której nie doszło, mieli potwierdzić rodzice Dody oraz jej mąż Emil Stępień. Jak to często bywa w przypadku takich akcji, w treści zamieszczony jest link, pod którym rzekomo można zobaczyć tragiczne zdjęcia. Kliknięcie w niego jest jednak bardzo niebezpieczne. Może grozić zawirusowaniem urządzenia, a nawet kradzieżą danych! Doda zareagowała na pojawiający się w sieci fake news w typowy dla siebie sposób!

Sonda
Trafiłeś na tego fake newsa?

Doda nie żyje. Gwiazda komentuje!

News o śmierci dotarł do samej zainteresowanej. Doda, co dla niej typowe, podeszła do tego z dystansem. Piosenkarka opublikowała screena ogłoszenia na swoim Instagramie i zamieściła fragment wielkiego hitu Demisa Roussosa Goodbye, My Love, Goodbye. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy artystka stała się ofiarą tak okropnych żartów. W 2019 roku zamieściła na swoim profilu zrzut ekranu z podobną informacją.

Screen z profilu Dody

i

Autor: Instagram/dodaqueen
Doda odpowiedziała na krytykę Kasi Warnke. Przeszła samą siebie!
Źródło: 'Doda nie żyje'. Szokujący fake news dotarł do samej piosenkarki!