Doda

i

Autor: VIPHOTO/East News

Doda nago w Himalajach. Pochwaliła się odważnym zdjęciem

2021-10-20 11:02

Tego nikt się nie spodziewał! Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda opublikowała odważne zdjęcie, na którym widać ją nagą. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że fotografię wykonano w... Himalajach. Co naga Doda robiła na najwyższym łańcuchu górskim na Ziemi?

Doda nago w Himalajach? Brzmi jak żart, ale nie do końca nim jest. Popularna piosenkarka przyzwyczaiła swoich fanów do niekonwencjonalnych zachowań. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o jakimkolwiek skandalu, którego bohaterką była właśnie Doda. Artystka, o której obecnie głośno jest w kontekście afery związanej z premierą filmu Dziewczyny z Dubaju, regularnie prowokuje na scenie, w teledyskach oraz na swoich profilach w social mediach. Tego, co zaprezentowała teraz w mediach społecznościowych, nie spodziewał się jednak nikt. Za pośrednictwem Facebooka i Instagrama Doda opublikowała zdjęcie, na którym jest rozebrana i przyjmuje prowokacyjną pozę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, bowiem Doda przyzwyczaiła nas do odważnych sesji zdjęciowych, gdyby nie fakt, że opublikowana przez nią fotografia została wykonana w Himalajach. Gwiazda pochwaliła się, że zrobiła to jako pierwsza na świecie. Kulisy powstania zdjęcia mogą zaskoczyć!

Sonda
Czy Doda nadal jest sexy?

Doda nago w Himalajach

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda opublikowała zdjęcie, jakie ukazało się w jednej z książek wybitnego polskiego wspinacza Krzysztofa Wielickiego. Okazuje się, że podczas wejścia na Nanga Parbat w 2006 roku polskim himalaistom towarzyszył plakat rozebranej wokalistki z jednego z magazynów dla mężczyzn. Doda podeszła do tego faktu z dystansem i napisała, że znowu dokonała czegoś jako pierwsza na świecie. Co więcej, zaprosiła autora książki na rozgrzewającą herbatę.

Tak zmieniała się Doda
Źródło: Doda nago w Himalajach. Pochwaliła się odważnym zdjęciem