Doda

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Doda mówi nie przygodom na jedną noc! Wyjaśniła, co jest powodem

2022-02-04 12:01

Chociaż Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek, które emanują seksapilem na scenie, w życiu prywatnym kieruje się zupełnie innymi zasadami. Za pośrednictwem Instagrama piosenkarka opowiedziała o tym, że dostała wiele dwuznacznych propozycji od obserwatorów i wyjaśniła, dlaczego nigdy z nich nie skorzysta. Zaskoczeni?

Jaka Doda jest prywatnie? Okazuje się, że całkowicie inna, niż na scenie. Z pewnością wiele osób zapytanych o to, kto jest najseksowniejszą i najbardziej kontrowersyjną wokalistą w Polsce, bez wahania wskazałoby na Dodę. Artystka właściwie zbudowała swoją karierę na mniejszych bądź większych skandalach, udowadniając, że doskonale zna mechanizmy rządzące show-biznesem. Po spędzeniu w nim ponad 20 lat piosenkarka sama nieskromnie przyznaje, że jest nie tylko świetną wokalistką, ale również businesswoman, która doskonale pokierowałaby czyjąś karierą. Tylko najwięksi fani Dody wiedzą jednak o tym, że prywatnie gwiazda ma zupełnie inne, dość konserwatywne poglądy. Odważne propozycje ze strony obserwatorów jej profilu na Instagramie sprawiły, że postanowiła o nich opowiedzieć na story.

Sonda
Czy zaskoczyło cię wyznanie Dody?

Doda inna niż na scenie

Wokalistka nigdy nie mogła narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Najnowsze zdjęcia, którymi Doda podzieliła się na Instagramie, spowodowały, że w jej skrzynce odbiorczej pojawiło się znacznie więcej odważnych propozycji, niż zwykle. Artystka postanowiła odpowiedzieć absztyfikantom publicznie.

Muszę rozczarować co poniektórych napalonych chłopców, którzy wysyłają mi dzisiaj mnóstwo wiadomości. Nic z tego nie będzie, nic nie będzie z tych erotycznych propozycji, ponieważ prywatnie jestem bardzo nieśmiałą osobą, do tego konserwatywną i wielką romantyczką, więc moje alter ego jest totalnym przeciwieństwem mnie prywatnie. W związku z tym nie ten adres, bo kieruję się głównie uczuciami, natomiast moje, delikatnie mówiąc, bezwstydna i wyuzdana kreacja artystyczna pozwala mi zachować balans - powiedziała.

Spodziewaliście się tego, że z Dody taka 'konserwa'?

Doda gościem Radia ESKA
Źródło: Doda mówi nie przygodom na jedną noc! Wyjaśniła, co jest powodem