Doda

i

Autor: WBF

Doda straciła zaufanie do ludzi? Jej Instagram jest PRYWATNY

2021-12-02 17:20

Doda to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Ostatnio jednak stała się Dorotą R. Film Dziewczyny z Dubaju kosztował ją nie tylko małżeństwo, ale też mnóstwo nerwów. Wokalistka i jej ex mąż są oskarżeni. Czyżby Doda straciła już zaufanie do ludzi? Zamknęła swój profil na Instagramie do osób, które jej nie obserwują!

Doda od zawsze słynęła z kontrowersji. Odważne stylizacje, zdecydowane wypowiedzi no i oczywiście życie uczuciowe... O ile kariera wokalistki układa się jak marzenie, ze sprawami osobistymi jest już gorzej. Jednak takiej katastrofy chyba jeszcze nie było. Gdy Doda i Emil Stępień wzięli ślub, wszystko układało się jak w bajce. Para zaczęła wspólnie prace nad filmem Dziewczyny z Dubaju.

Po drodze wyszło na jaw mnóstwo przekrętów i oszustw. Teraz sprawą zajmują się organy ścigania. Doda stała się Dorotą R. a Emila S. zatrzymano! Czy po tym wszystkim wokalistka traciła zaufanie do ludzi?

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Doda zmieniła profil na Instagramie na prywatny

W dzisiejszych czasach gwiazdy wyjaśniają wszystko na Instagramie. To tam publikowane są oficjalne oświadczenia dotyczące rozstań, konfliktów, a nawet problemów z prawem. Wygląda na to, że Doda ma dość.

Wokalistka niespodziewanie zamknęła swój profil na Instagramie. Odtąd jej treści widzą wyłącznie osoby, które obserwują gwiazdę. Obecnie to 1,2 miliona followersów!

W życiu gwiazdy obecnie dużo się dzieje. Niedawny rozwód, zamieszanie wokół Dziewczyn z Dubaju odbijają się na kondycji psychicznej wokalistki. Nic dziwnego, że Doda chce mieć przy sobie tylko "najbliższych" obserwatorów.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Źródło: Doda straciła zaufanie do ludzi? Jej Instagram jest PRYWATNY