wiosna

i

Autor: pixabay.com

Długoterminowa prognoza pogody na marzec 2022. Czy sprawdzi się przysłowie ‘w marcu jak w garncu’?

2022-02-22 14:07

W marcu jak w garncu, co marzec wypiecze to kwiecień wysiecze, W marcu, gdy są grzmoty, urośnie zboże ponad płoty - to zdecydowanie najpopularniejsze przysłowia związane z marcem. Jaka będzie pogoda? Czy przywita nas prawdziwa wiosna, a może dalej będziemy musieli znosić pogodowe anomalie? Sprawdźcie długoterminową prognozę pogody na marzec 2022.

Jaka będzie pogoda w marcu 2022? Czy przyjdzie w końcu długo wyczekiwana wiosna, czy może nadal będziemy musieli znosić pogodowe anomalie? Długoterminowa prognoza pogody na marzec 2022 interesuje wiele osób. Mówi się, że w marcu jak w garncu. Choć jest to tylko przysłowie, czasami się sprawdza. Jak będzie w tym roku? Po ostatnich wichurach, szarówką za oknem i opadami deszczu oraz śniegu, wiele osób z niecierpliwością czeka na cieplejsze dni, słoneczne niebo i pierwsze oznaki wiosny. Czy ta zawita do nas już niebawem? Przypomnijmy, że kalendarzowa wiosna rozpocznie się 21 marca, jednak prognozuje się, że może zawitać ona do naszego kraju znacznie wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE: Niż Bibi dopiero da nam popalić! Antonia może się przy nim schować

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Prognoza pogody na marzec 2022

Jaka pogoda będzie w marcu 2022? Według amerykańskiego modelu klimatycznego CFS temperatura w tym miesiącu będzie znajdowała się w naszym kraju powyżej normy wieloletniej. Co to właściwie znaczy? Możemy spodziewać się cieplejszych dni, jednak prawdziwa wiosna zawita do Polski dopiero na początku kwietnia 2022. W marcu natomiast mogą pojawić się lokalne burze, a także opady deszczu.

Sonda
Twoja ulubiona pora roku to...
Źródło: Długoterminowa prognoza pogody na marzec 2022. Czy sprawdzi się przysłowie ‘w marcu jak w garncu’?