Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę. Tego się nie spodziewaliście!

i

Autor: Michał_Murawski_ishootmusic.eu

Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę. Tego się nie spodziewaliście!

2021-08-25 13:05

Dawid Podsiadło zapowiedział nową płytę. Artysta dodał długi wpis mediach społecznościowych. Poza informacją o płycie, muzyk przekazał jeszcze jedną wiadomość, niestety smutną. Fani są zaskoczeni. Sprawdźcie, o czym napisał Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło swoją muzyką wywołuje gęsią skórkę! Artysta już od kilku lat znajduje się w czołówce najbardziej popularnych polskich muzyków. Jego piosenki potrafi zanucić chyba każdy. Poza działalnością muzyczną artysta angażuje się również w inne projekty. Od 2021 wykonawca hitów Małomiasteczkowy czy Nieznajomy razem z Radosławem Kotarskim prowadzi podcast na temat popkultury. Fani z niecierpliwością czekają na nowy hitowy materiał od swojego ulubionego artysty i na pewno ucieszył ich fakt zapowiedzi takowego krążka. Podsiadło podzielił się z fanami czymś jeszcze! Nie jest to jednak dobra wiadomość.

Dawid Podsiadło rozbija bank. Takiego sukcesu nie było od 14 lat!

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Dawid Podsiadło - odwołane koncerty

Dawid Podsiadło odwołał koncerty. W swoim wpisie w mediach społecznościowych artysta bardzo zaskoczył fanów, informując, że w związku ze zmianą zasad organizacji wydarzeń masowych spowodowanych pandemią koronawirusa, występy na stadionach się nie odbędą. Artysta wyznał, że tęskni za fanami.

Jeśli chcielibyście mieć uśmiech po tych informacjach, to mogę jedynie powiedzieć, że tęsknię do Was i zdradzić Wam, że gdy już się na tych stadionach spotkamy, to będziemy mogli się cieszyć nowym albumem. Który tam będzie. Wyśpiewywany. (to chyba pierwsze takie publiczne ogłoszenie o nowej płycie - sam się podekscytowałem.) - napisał Podsiadło w poście na Facebooku.

Dawid Podsiadło - nowa płyta

Dawid Podsiadło poza informacją o odwołaniu koncertów podzielił się z fanami jeszcze jednym newsem. Artysta zapowiedział swój nowy album! Napisał, że utwory z nowej płyty będzie można usłyszeć, gdy koncertowanie na stadionach będzie znowu możliwe. Niewątpliwie pocieszył fanów!

Sonda
Czy miałaś/miałeś kupiony bilet na koncert Dawida Podsiadło?
Źródło: Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę. Tego się nie spodziewaliście!