Dawid Podsiadło

i

Autor: WBF

Dawid Podsiadło - nowa płyta potwierdzona! Jedna rzecz mocno zaskakuje

2021-11-17 12:37

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych polskich artystów. Od lat odnosi niesamowite sukcesy w przemyśle muzycznym. Jego piosenki można usłyszeć w najważniejszych stacjach radiowych, a koncerty są wypełnione po brzegi. Teraz Dawid Podsiadło wydaje nową płytę, która będzie znacznie różniła się od jego dotychczasowych krążków.

Dawid Podsiadło - nowa płyta potwierdzona! Jedna rzecz mocno zaskakuje. Dawid Podsiadło nawet nie zakładał, że czeka go tak wielki sukces. Po wygraniu drugiej edycji programu X Factor, który można było oglądać w TVN, młody wokalista szybko dotarł na szczyty list przebojów. Zaczęło się od piosenki Trójkąty i kwadraty, którą można było usłyszeć wszędzie! Później pojawiły się takie hity jak Pastempomat, No, Małomiasteczkowy, Nie Ma Fal czy Trofea. Dawid Podsiadło to artysta uznany nie tylko przez odbiorców, ale także krytyków. Na swoim koncie ma kilka statuetek Fryderyków. Wszystko to sprawiło, że stał się wielką gwiazdą, a jego muzyka stała się pożądana przez wiele osób. Teraz Dawid zdecydował się o krok dalej i wyda nową płytę, która będzie przełomowa.

Dawid Podsiadło doczekał się przeprosin. Czekał na nie 3 lata! O co chodzi?

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Dawid Podsiadło - nowa płyta

Wiadomo już, że 3 grudnia 2021 ukaże się nowa płyta Dawida Podsiadło. Fani już wyczekują premiery, ponieważ to będzie zupełnie nowy projekt w dyskografii Dawida. Album będzie nosił tytuł Leśna muzyka i będzie jego pierwszą płytą z muzyką na żywo. Jakie utwory w wersji live znajdą się na krążku? Sprawdź niżej.

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka. Tracklista

 1. Intro/Bela – Live
 2. Matylda – Live
 3. No – Live
 4. Forest – Live
 5. W Dobrą Stronę – Live
 6. Kosmiczne Energie feat. Ralph Kaminski – Live
 7. Małomiasteczkowy – Live
 8. Trofea – Live
 9. Pastempomat – Live
 10. No Part II/LIS – Live
 11. Nie Kłami – Live
 12. Nieznajomy – Live
Źródło: Dawid Podsiadło - nowa płyta potwierdzona! Jedna rzecz mocno zaskakuje