Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski zamyka rozdział z przytupem i kończy przygodę. Co będzie dalej?

2022-06-23 9:53

Dawid Kwiatkowski ma na swoim koncie wiele sukcesów, ale także wiernych fanów, którzy zawsze są przy nim. Teraz okazuje się, że artysta zamyka pewien rozdział w swoim życiu, o czym poinformował na Instagramie. Co będzie dalej? Fanom wróciły wspomnienia i są niesamowicie dumni z artysty. Sprawdźcie szczegóły.

Dawid Kwiatkowski zamyka rozdział z przytupem - o co chodzi? Co będzie dalej? Dawid Kwiatkowski to ulubieniec dzieci, młodzieży i dorosłych. To artysta, który czego się nie dotnie, robi z tego prawdziwe wow! Tak jest z jego piosenkami, ale także w The Voice Kids, gdzie od pierwszej edycji wciela się w trenera. To właśnie pod jego skrzydłami program wygrał Marcin Maciejczak, który nadal krok po kroku spełnia swoje marzenia. Nie można również zapomnieć o koncertach Dawida Kwiatkowskiego, na których zawsze gromadzi się ogromna publiczność. Ostatnio artysta pokazał się fanom z jeszcze lepszej strony, ponieważ zaczął spełniać ich marzenia. Wybrał Mateusza i Karolinę spośród tłumu i... zaśpiewał z nimi na scenie, promując ich muzyczne talenty.

Niestety w ostatnim czasie, fani artysty mogli poczuć się zakłopotani. Wszystko przez jego post na Instagramie "Wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć". O co chodzi? Dawid Kwiatkowski zamyka rozdział z przytupem.

Dawid Kwiatkowski zrobił to ponownie. Zaśpiewał z fanką na scenie i MOCNO się wzruszył!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Dawid Kwiatkowski - Co z nami będzie

W czwartek 23 czerwca 2022 roku, Dawid Kwiatkowski zaprezentował wszystkim swój najnowszy kawałek Co z nami będzie. To ostatni singiel z płyty artysty, który paradoksalnie powstał jako jeden z pierwszych kawałków podczas prac nad materiałem. O czym jest najnowsza piosenka Dawida Kwiatkowskiego? Sam wokalista opisuje swoją nowość następująco: W tym utworze wcielam się w kogoś z chorobliwą zazdrością, w kogoś, kto regularnie nadpisuje rzeczywistość i kogoś, kto powoli nie może poradzić sobie ze swoją zaborczością. To krótka opowieść o mnie sprzed lat, gdy chciałem mieć wszystko i wszystkich tylko dla siebie, na wyłączność. Album „Dawid Kwiatkowski” pozwolił mi znaleźć drogę, o której zawsze marzyłem. „Co z nami będzie” to jej ostatni przystanek. Teraz szukam autostrady. Do usłyszenia!”

Piosence towarzyszy również teledysk, który składa się ze wspomnień Dawida Kwiatkowskiego.Widać nie tylko jego koncerty, publiczność, fanów, ale także jego przyjaciela - psa. Poniżej możecie zobaczyć reakcje fanów Dawida na muzyczną nowość, a także posłuchać kawałka Co z nami będzie.

- Nikt nie jest gotowy na ten hit lata 2022!! Dawid, tworzysz historię na naszych oczach. Przebój za przebojem w radiach. Lecimy po sam szczyt, razem z tobą - twoi fani, do końca!

- Duma Duma Duma. Teledysk przepiękny. Dziękujemy Ci Dawid za wszystko co dla nas robisz ❤️❤️❤️❤️❤️

- właśnie tak sobie wymarzyłam ten teledysk, jest przepiękny, mówiłam, że będzie ogień :)

- Jestem pod wrażeniem.. te wszystkie teledyski są coraz lepsze! Szczena opada

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?