Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/kwiatkowsky

GWIAZDY

Dawid Kwiatkowski w samym ręczniku. To zdjęcie rozpaliło zmysły fanek!

2024-03-14 9:52

Na ten widok wielu paniom zrobiło się gorąco! Dawid Kwiatkowski zapozował w samym ręczniku, a efektami krótkiej, amatorskiej sesji zdjęciowej podzielił się w sieci. Od jego wyrzeźbionej sylwetki ciężko oderwać wzrok!

Bez żadnego ale, Dawid Kwiatkowski jest bożyszczem wielu pań. Na początku jego kariery podkochiwały się w nim nastolatki, a dziś szaleją za nim nawet dorosłe kobiety! Nie ma się co dziwić, w końcu artysta ma 28 lat i od czasu piosenki "Biegnijmy", mocno zmienił swój wizerunek. Dziś jego ciało pokryte jest tatuażami, nosi nieco dłuższą fryzurę i zdecydowanie mocno dba o swoją sylwetkę. Po jego zdjęciach widać, że nie marnuje czasu na leżenie na kanapie, tylko pracuje nad swoim ciałem na siłowni. Ostatnio w jednym z wywiadów Kwiatkowski przyznał, że chce uciec z miasta do lasu, ponieważ zrozumiał, że potrzebuje ciszy i spokoju. Dziś jednak pochwalił się efektem amatorskiej sesji zdjęciowej na parapecie w pokoju z widokiem na ścisłe centrum. Uwagę przykuwa nie widok, lecz umięśnione ciało artysty. Dawid Kwiatkowski zapozował w samym ręczniku!

ZOBACZ TAKŻE: sanah wjechała na koncert w... TRUMNIE. Fani piosenkarki w szoku!

Dawid Kwiatkowski planuje wyprowadzkę z Warszawy! "Uciekam do lasu"

Dawid Kwiatkowski bez koszulki

Najnowsze zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego sprawiły, że jego fanki wprost oszalały! Artysta zapozował w samym ręczniku i pokazał im swoją umięśnioną sylwetkę. Pod fotkami prawie nagiego piosenkarza, pojawiło się sporo komplementów, które potwierdzają tylko atrakcyjność Kwiatkowskiego i to, że podoba się kobietom:

- *jesteś zajęta, jesteś zajęta, jesteś zajeta* 😂

- dobry outfit na kolejny koncert ;)

- ale hotówa z tego Pop Romantyka 🫢

- piękny jesteś pop romantyku

Trzeba przyznać, że fanki szaleją za Dawidem Kwiatkowskim. Ma artysta ogromne powodzenie!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski nowym jurorem "The Voice of Poland"? Kogo nie zobaczymy w kolejnej edycji?