Dawid Kwiatkowski

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Dawid Kwiatkowski rozczulił fanów nagraniem z mamą. Nagrają razem piosenkę?

2021-11-14 20:14

Dawid Kwiatkowski to prawdziwy idol młodych osób i nie ma się co dziwić. Jego piosenki od razu trafiają w ich gusta, a barwna osobowość sprawia, że nie da się go nie lubić. Teraz artysta nagrał wideo ze swoją mamą i rozczulił dosłownie wszystkich! Jak myślicie, stworzą muzyczny duet?

Jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec października miała miejsce premiera najnowszego krążka Dawida Kwiatkowskiego. Artysta w ostatnim czasie intensywnie pracował nad nową twórczością, a w dodatku nieco zmienił wizerunek. Całość okazała się strzałem w 10-tkę, a fani artysty nie mogli wyjść z podziwu, co się dzieje w jego karierze. Najpierw wokalista zaprezentował wszystkim numer Bez Ciebie, który w mgnieniu oka został okrzyknięty hitem. Oprócz tego zdobył platynowy status, a nawet razem z nim artysta zdobył Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. Później okazał się kolejny singiel zatytułowany Proste, który został przyjemny równie dobrze co poprzedni. Na kolejną nowość Dawid Kwiatkowski nie pozwolił długo czekać swoim fanom. Jeszcze nie tak dawno ukazał się numer Nieważne, któremu towarzyszy mocny i wyrazisty teledysk. Co ciekawe, piosenka Nieważne opowiada o ukojeniu, jakie daje miłość.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Dawid Kwiatkowski śpiewa z mamą

Dawid Kwiatkowski po raz kolejny zaskoczył swoich fanów! Tym razem ich serca mocniej zabiły, ponieważ zaśpiewał swoją najnowszą piosenkę razem z mamą. Takiego duetu chyba nikt się nie spodziewał, ale każdy jest teraz zachwycony i co najważniejsze chce więcej. Artysta razem ze swoją ukochaną mamą wziął na warsztat numer Nieważne, który pojawia się jako trzeci na jego najnowszej płycie. Przypomnijmy, że oficjalna premiera krążka Dawida Kwiatkowskiego odbyła się 29 października 2021 roku. Jesteście ciekawi, jak artysta śpiewa ze swoją mamą? Obok tego duetu nie da się przejść obojętnie! Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej. Będziecie zauroczeni!

Źródło: Dawid Kwiatkowski rozczulił fanów nagraniem z mamą. Nagrają razem piosenkę?