David Fragile z energetycznym kawałkiem na lato! Ma szansę stać się hitem wakacji?

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA David Fragile z energetycznym kawałkiem na lato! Ma szansę stać się hitem wakacji?

David Fragile z energetycznym kawałkiem na lato! Ma szansę stać się hitem wakacji?

2021-06-29 12:25

David Fragile to pochodzący z Kutna producent muzyki elektronicznej. Jego najnowszy singiel Feel Like, od pierwszych dni cieszy się popularnością w serwisach streamingowych. Utwór to nic innego jak zapierający dech w piersiach, energetyczny kawałek z doskonałym wokalem, piosenka stworzona z myślą o lecie.

Utwór Feel Like już pierwszego dnia dostał bardzo duże wsparcie od wytwórni Lithuania HQ, która dodała go do swojej oficjalnej playlisty na Spotify. Jest to bardzo duże wyróżnienie dla artysty, który wydał dopiero drugi singiel w tym roku. Co ciekawe David jest niezależnym artystą, zarówno muzykę jak i teksty tworzy sam. Teledysk do tej piosenki stworzył wraz ze swoimi znajomymi, w której główną rolę odgrywa modelka Julia Zych. Jak sam wspomina: Ten teledysk jest dla mnie bardzo wyjątkowy, miło realizować projekt z tak wspaniałymi ludźmi. Choć w większości działa on samodzielnie, współpracuję również z producentem Math Sunshine, efekty tej współpracy niebawem! 

Źródło: David Fragile z energetycznym kawałkiem na lato! Ma szansę stać się hitem wakacji?