Daniel Hawes niczym George Ezra w The Voice of Poland 12! [NOKAUTY]

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Daniel Hawes niczym George Ezra w The Voice of Poland 12! [NOKAUTY]

Daniel Hawes niczym George Ezra w The Voice of Poland 12! [NOKAUTY]

2021-11-07 15:51

Daniel Hawes to muzyczne objawienie dwunastej odsłony The Voice of Poland. Młody wokalista oczarował trenerów w przesłuchaniach w ciemno, a swój talent jeszcze bardziej ujawnił w bitwach. Jak poradził sobie w nokautach? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Daniel Hawes jest prawdziwym diamentem w drużynie Sylwii Grzeszczak. Udowodnił to w przesłuchaniach w ciemno i bitwach. Ma 18 lat, mieszka w Nowym Sączu. Jego matka jest Polką, a ojciec Anglikiem. Pochodzi z muzykalnej rodziny, jego dziadek w latach 60-tych miał własny zespół, nagrał singla i marzył o tym, by zrobić profesjonalną karierę muzyczną. Muzyka towarzyszy Danielowi wszędzie, bez przerwy gra, nuci, komponuje. Muzyka pomogła mu też w trudnych momentach. Kiedy miał 14 lat, jego rodzice się rozwiedli. Daniel bardzo to przeżył, trudno mu było się pogodzić z tym, że tata odszedł od mamy.

The Voice of Poland - drużyna Sylwii Grzeszczak [LISTA UCZESTNIKÓW]

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Daniel Hawes - nokauty w The Voice of Poland

Daniel Hawes swoją przygodę w The Voice of Poland rozpoczął od utworu A Little Bit Of Love, pod którym podpisuje się Tom Grennan. Później pokonał w bitwie Izabelę Bilińską, śpiewając piosenkę Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał. W nokautach zaśpiewał megahit Shotgun, z repertuaru George'a Ezry. Jego występ tak bardzo oczarował Sylwię Grzeszczak, że trenerka postanowiła iść z nim do odcinków na żywo!

Sonda
Czy Sylwia Grzeszczak sprawdza się jako trener "The Voice of Poland"?
Źródło: Daniel Hawes niczym George Ezra w The Voice of Poland 12! [NOKAUTY]