Daniel Craig

i

Autor: Cover Images/East News

Daniel Craig to stały bywalec GEJOWSKICH BARÓW! „To dobre miejsce”

2021-10-15 8:45

Daniel Craig w gejowskim barze? Brzmi jak żart, ale to dość częsty obraz, jaki można spotkać. Aktor to stały bywalec pubów dla homoseksualistów!

Daniela Craiga ostatnio można było podziwiać, na premierze filmu Nie czas umierać. Stres związany z promocją i inne zawodowe obowiązki nie sprzyjają zrelaksowaniu się. A jak wiadomo, najlepiej odpoczywa się w miejscach, w których czuje się najlepiej.

W przypadku Daniela Craiga jest to gejowski bar! Aktor w jednym z najnowszych wywiadów zdradził, że to tam może odnaleźć spokój.

Słuchaj, wiesz, chodziłem do gejowskich barów, odkąd pamiętam, a jednym z powodów, dla których tak się dzieje, jest fakt, że nie wdaję się tam tak często w bójki. Miałem dość agresywnych zachowań w hetero barach jako dziecko.

 – mówił podczas podcastu SiriusXM.

Wszyscy byli wyluzowani… Tak naprawdę nie musiałeś określać swojej seksualności. To było bardzo bezpieczne miejsce. I mogłem spotkać tam dziewczyny, ponieważ wiele z nich, znalazło się tam dokładnie z tego samego powodu, co ja. Tak więc, wiesz, to był ukryty motyw. 

– śmiał się aktor.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
Źródło: Daniel Craig to stały bywalec GEJOWSKICH BARÓW! „To dobre miejsce”