MROCZNA PRZESZŁOŚĆ

Dagmara Kaźmierska nawiązała do mrocznej przeszłości w Tańcu z Gwiazdami. Zrobiła to z dystansem, ale widzom się nie spodobało

2024-03-11 10:54

W drugim odcinku Tańca z Gwiazdami, Dagmara Kaźmierska zażartowała ze swojej przeszłości i pobytu za kratami. Wszystko miało miejsce nie na parkiecie, lecz w zapowiedzi, którą nagrali w znanym, kolorowym muzeum. Nagle "królowa życia" weszła z Marcinem Hakielem za kraty, co wywołało mocne oburzenie wśród widzów.

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej jest tematem, który co jakiś czas wraca na języki ludzi. Ponownie stało się tak w niedzielę 10 marca, kiedy to miał premierę drugi odcinek Tańca z Gwiazdami. W odcinku mogliśmy zobaczyć "królową życia" w różu, która na parkiecie razem z Marcinem Hakielem zaprezentowała cha-chę. Kaźmierska o mały włos nie odpadła z programu, bowiem ona i Hakiel oczekiwali na wynik końcowy w nerwach z Adamem Kszczotem i Kasią Vu Manch. Mniej punktów od widzów zdobył jednak lekkoatleta i jego partnerka, dlatego to oni odpadli w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami. Mimo iż Dagmara Kaźmierska ma dookoła siebie wielu fanów, to czołówka, która pojawiła się przed jej występem wywołała ogromną burzę. To było niestosowne?

ZOBACZ TAKŻE: Adam Kszczot odpadł z Tańca z Gwiazdami. Publiczność zawiedzona i wskazuje kto miał odpaść

Roxie Węgiel była fanką królowej życia! FB

Mroczna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Ten fragment mocno podzielił widzów Polsatu. Chodzi o zapowiedź tańca Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Para udała się do kolorowego muzeum, w którym roi się od pastelowych kolorów, a przede wszystkim od różu. "Królowa życia" wskoczyła do basenu z kulkami, usiadła na fotelach z kaktusa by chwilowo wcielić się w Iwonę Pavlović z pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami, a na koniec... weszła z Hakielem za kraty, gdzie zatańczyli kilka kroków cha-chy. Ten fragment nie spodobał się niektórym widzom, ponieważ mocno nawiązał do przeszłości Kaźmierskiej, tym bardziej, że gdy celebrytka weszła za kraty powiedziała, że temat jest jej bliski.

- Ta scena Dagmary za różowymi kratami „więzienia” miała być śmieszna? Przecież stacja Polsat pluje w twarz jej ofiarom #wstyd - pojawił się komentarz o takiej treści na Instagramie Tańca z Gwiazdami.

Mimo negatywnych komentarzy, widać że wiele osób i tak kocha Dagmarę Kaźmierską. Energia w tańcu po kontuzji i uśmiech, który nie znika z jej twarzy, to dla nich prawdziwe show:

- Radość Dagmary i to , że się tym bawi jest bezcenna. I o to chodzi

- Brawo Dagmara. Super, że trafiła na Hakiela. Petarda. Hakielowi też to dobrze zrobi ... po tych jego perypetiach życiowych taka kobieta Ogień to Najlepsza Terapia.

- Mega się uśmiałam …. Radosna od stóp do głów… brawo

- Królowa dystansu do świata, ciętych ripost i uśmiechu. Co tam punkty, czuć determinację i pokonywanie przeszkód. 

Myślicie, że "królowa życia" zajdzie w Tańcu z Gwiazdami daleko?