Czelo

i

Autor: materiały prasowe Czelo

Czelo prezentuje piosenkę Zorro! Numer ma szansę narobić zamieszanie?

2022-05-26 13:53

Nie jest to pierwsza produkcja artysty stworzona z przymrużeniem oka. Słuchacze kochają Czelo właśnie za jego poczucie humoru. Teledysk do utworu Zoroo nagrywała firma PN Media z Warszawy, która zajmowała się także produkcją jego poprzedniego klipu Po co mi to było. Czy numer o mężczyźnie w czarnej masce i pelerynie ma szanse stać się hitem?

Grzegorz Justa, występujący pod pseudonimem artystycznym “Czelo” muzyką zajmuje się od 6 lat. Dokładnie od 14.02.2016 roku, nagrał swój pierwszy teledysk. Od tamtej pory rozwija skrzydła w branży muzycznej działając w gatunku disco-dance i disco-polo. Jego najbardziej popularne utwory to „Kominiarz” i „Po co mi to było”. „Zorro”, premierowy utwór, to 13 utwór wydany przez artystę. Czelo zwrócił nam na to szczególną uwagę, ponieważ „13” jest jego szczęśliwą liczbą! Twórca wspomina, że nawet egzamin na prawdo jazdy zdał kierując samochodem nr „13”.

 To, że Czelo ma do siebie dystans, co widać na pierwszy rzut oka i ucha. Utworem „Zorro” właśnie to chciał pokazać swoim słuchaczom: „Chciałem przede wszystkim pokazać, że mam dystans do siebie. Lubię zaskakiwać, mam głowę pełną pomysłów i osobiście uważam, że żyje się raz, ale jeśli zrobi się to dobrze, to ten raz wystarczy. “Zorro” jest to kawałek zrobiony z poczuciem humoru. W stylu “Macho” i “Kominiarz”, które zostały przyjęte bardzo optymistycznie przez szeroką publiczność w różnych kategoriach wiekowych.”