zakupy

i

Autor: pixabay.com

Cyber Monday 2021 - kiedy jest, co to za dzień i o co w nim chodzi? [DATA]

2021-10-25 15:49

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany dzień przez wiele osób. Mowa o Cyber Monday 2021, który zapisał się w kalendarzu w listopadzie. O co chodzi w tym dniu? Kiedy dokładnie jest w Polsce Cyber Monday? Najważniejsze informacje na temat zakupowego szaleństwa, znajdziecie w poniższym artykule. Na ten dzień warto się przygotować!

Cyber Monday 2021 - kiedy jest, co to za dzień i o co w nim chodzi? Cyber Monday to dzień, który w kalendarzu od jakiegoś czasu pojawia się również w Polsce. Zawsze ten dzień wypada w listopadzie i tak będzie również w 2021 roku. Cyber Monday to prawdziwe szaleństwo zakupów, jednak tych które odbywają się wyłącznie w sieci. Niektórzy uważają, że jest to idealna okazja na skorzystanie z promocji i zrobienie zakupów, które mogą być świątecznymi prezentami dla bliskich. Cyber Monday wypada zawsze w pierwszy poniedziałek po święcie dziękczynienia, które obchodzi się w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, niektórzy mylą tę datę z Black Friday, jednak data tych świąt jest różna. Black Friday jak sama nazwa mówi wypada w piątek, natomiast Cyber Monday, zapisało się w kalendarzu w poniedziałek.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Cyber Monday 2021 - co to za dzień?

Cyber Monday to dzień licznych wyprzedaży, promocji i wyjątkowych ofert, które znaleźć można w sieci, na stronach internetowych popularnych sklepów. Tego dnia promocje działają wyłącznie online, a przesyłki dostarczane są przez kurierów do domu, do paczkomatów lub jeśli jest taka możliwość do sklepów stacjonarnych. Niektóre sklepy w ramach Cyber Monday oferują również darmową przesyłkę.

Cyber Monday 2021 - DATA

Kiedy jest Cyber Monday 2021? Data ta jest ruchoma i zmienia się z roku na rok. W Polsce Cyber Monday wypada w poniedziałek 29 listopada. Jest to idealna okazja do zrobienia zakupów w promocyjnych cenach, jednak głównie w sklepach internetowych.

Sonda
Cyber Monday - czy korzystasz z promocji?
Źródło: Cyber Monday 2021 - kiedy jest, co to za dzień i o co w nim chodzi? [DATA]