Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP/Associated Press/East News / Screen/Instagram/@cristiano

Cristiano Ronaldo z nowo narodzoną córeczką. Piłkarz opublikował rodzinne zdjęcie

2022-04-22 9:49

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodrigueaz wrócili do domu z nowo narodzoną córeczką. Piłkarz wrzucił do sieci rodzinne zdjęcie i podziękował wszystkim za wyrazy wsparcia i miłe słowa. „ Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie przywitaliśmy na tym świecie”.

19 kwietnia rodzinę Cristiano Ronaldo spotkała ogromna tragedia. W brytyjskim szpitalu rozpoczął się poród bliźniaków – dzieci Ronaldo i jego partnerki Georginy Rodriguez. Podczas porodu wystąpiły jednak komplikacje w wyniku których tylko jedno z dzieci przeżyło. Para spodziewała się syna i córki, jednak chłopiec nie przeżył porodu.

Rodzina Ronaldo przeżyła śmierć najmłodszego członka rodziny. Teraz wraca do domu

Na początku tygodnia Cristiano Ronaldo poinformował opinię publiczną o śmierci syna. Piłkarz opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyraził wielkie ubolewanie nad stratą syna.

Z największym smutkiem musimy ogłosić, że nasz mały synek odszedł. To największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice. Nasz mały chłopczyku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy Cię kochać – brzmi fragment oświadczenia piłkarza.

Na profilu piłkarza Manchesteru United pojawiły się kondolencje od fanów oraz liczne słowa wsparcia. Współczucie okazali również koledzy z klubu: Diogo Dalot, Alex Telles czy David de Gea.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Syn Cristiano Ronaldo nie żyje. "Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać"

Cała rodzina Cristiano Ronaldo na jednym zdjęcie. Nowo narodzona córeczka w objęciach piłkarza

Cristiano i Georgina wychowują obecnie pięcioro dzieci: Cristiano Jr., Evę, Mateo, Alanę Martinę i nowo narodzoną córeczkę. Para wróciła z najmłodszą pociechą do domu, a starsze rodzeństwo miało wreszcie okazję poznać siostrzyczkę. Ronaldo opublikował zdjęcie, na którym widzimy całą rodzinę. Pod zdjęciem znalazł się również wzruszający wpis.

Nie ma jak w domu. Gio i nasza córeczka wreszcie są razem z nami. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i gesty. Wasze wsparcie jest bardzo ważne. Wszyscy czujemy miłość i szacunek, jakim darzycie naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie przywitaliśmy na tym świecie – czytamy na Instagramie Ronaldo.

Mamy nadzieję, że rodzina szybko odnajdzie szczęście i uleczy rany po wielkiej stracie.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Policjanci jak Cristiano Ronaldo! Powtórzyli jego gest z konferencji. To hit internetu
Źródło: Cristiano Ronaldo z nowo narodzoną córeczką. Piłkarz opublikował rodzinne zdjęcie