Sylwia Grzeszczak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Córka Sylwii Grzeszczak skończyła 8 lat. Dumna mama pokazała jej aktualne zdjęcie

2023-12-06 11:26

Sylwia Grzeszczak należy do grona gwiazd, które nie dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci. Z okazji 8. urodzin córki Bogny wokalistka zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie pociechy, z którego możemy wywnioskować, że ta idzie w jej ślady.

Chociaż Sylwia Grzeszczak od ponad 10 lat należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistek, nie dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym. Artystce zależy na tym, by internauci komentowali przede wszystkim jej dokonania zawodowe.

Po co mam pójść w celebryctwo, jeśli śpiewam i pracuję swoim doświadczeniem, które zbierałam od wieku 5 lat? Może to jest tak, że jeśli nie możesz wykorzystać swoje talentu i potencjału, idziesz i szukasz innych dróżek. Nie potrzebowałam tego. Wolę wyciszyć się na sześć czy siedem lat, niż nagle zacząć udzielać wywiadów o swojej prywatności - tłumaczyła kilka miesięcy temu w studiu ESKA.pl.

Tym razem Sylwia Grzeszczak zrobiła wyjątek i dała fanom wgląd w jej życie rodzinne. Okazja jest bowiem wyjątkowa - córka Sylwii Grzeszczak i Libera, Bogna, skończyła właśnie 8 lat. Dumna mam zaprezentowała jej zdjęcie w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka chce pójść śladami swojej mamy.

Sylwia Grzeszczak gotowa na Eurowizję. Ogłosiła to wprost!

Sylwia Grzeszczak o nowym singlu, sanah i Idolu

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę

Sylwia Grzeszczak mocno strzeże prywatności swojej córki. Pytana o nią w wywiadach szybko zmienia temat, by nie zdradzić zbyt wiele. Z okazji 8. urodzin Bogny wokalistka opublikowała jednak aktualne zdjęcie pociechy. Na fotografii widzimy dziewczynkę siedzącą przy fortepianie, który jest przecież atrybutem jej sławnej mamy. Nawet strój 8-letniej Bogny nawiązuje do muzyki. Zobaczcie sami.

Córka Sylwii Grzeszczak

i

Autor: Instagram/@sylwia_grzeszczak_official
Źródło: Córka Sylwii Grzeszczak skończyła 8 lat. Dumna mama pokazała jej aktualne zdjęcie