Karol Friz Wiśniewski

i

Autor: screen z: YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Co się stanie z Ekipą Friza 8 marca? Czy to koniec ich projektu?

2022-02-21 14:34

Najpopularniejsza grupa youtuberów w Polsce to oczywiście Ekipa Friza z Krakowa. Popularności, sukcesów i pieniędzy może zazdrościć im każdy. Jednak wielkimi krokami zbliża się ważna data. Mowa o 8 marca i wcale nie chodzi o Dzień Kobiet. Co się wtedy stanie z Ekipą? Czy to koniec ich internetowego projektu?

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jej członkowie rozwinęli swoje skrzydła pod każdym kątem i dziś mogą pochwalić się mianem idoli dzieci i młodzieży, a także sporymi sumami na swoich bankowych kontach. Wszystko zaczęło się od projektu daily. Młodzi youtuberzy skradli serca swoich widzów poprzez publikowane materiały wideo. Później zaczęły pojawiać się ich produkty, piosenki, debiutancka płyta, lody Ekipy które okazały się totalnym hitem, a także własna strefa w największym Parku Rozrywki w Polsce, czyli w Energylandii. Najwięksi fani youtuberów wiedzą, że działalność Ekipy w internecie podzielona jest na sezony. Obecnie trwa trzeci, jednak wielkimi krokami zbliża się jego koniec. Co będzie dalej z projektem?

ZOBACZ TAKŻE: Ekipa Friza - prawdziwe imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?

Friz kiedyś i dziś

Koniec Ekipy Friza

Friz ogłosił ważną datę! Już we wtorek 8 marca odbędzie się święto Ekipy. Wiele osób uważa, że będzie to zakończenie obecnie trwającego 3. sezonu i rozpoczęcie kolejnego. Szczególnie na TikToku fani youtuberów zaczęli spekulować, czym tym razem ich zaskoczą. Nowa piosenka, ekipowy wyjazd do innego kraju, trasa koncertowa czy całkowity koniec projektu? Na ten moment nie znamy więcej szczegółów. Jedno jest pewne - 8 marca w Dzień Kobiet Ekipa ma swoją rocznicę filmików daily i z pewnością Friz z przyjaciółmi wszystkich zaskoczą, tak jak było w poprzednich latach. Rok temu Ekipa dokładnie 8 marca 2021 wydała singiel 3KIPA, natomiast w 2020 roku tego dnia Friz skończył daily vlogi na swoim kanale i z tej okazji zorganizował niespodziankę dla swoich przyjaciół, a był to koncert Żabsona w ich ogordzie. Czym tym razem zaskoczy nas Friz? My już nie możemy się doczekać, co wydarzy się 8 marca 2022 roku. A Wy? 

ZOBACZ TAKŻE: Dziewczyna Mini Majka ma bliźniaczkę? Internauci zszokowani!

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?
Źródło: Co się stanie z Ekipą Friza 8 marca? Czy to koniec ich projektu?