Iwona Pavlovic, Beata Tyszkiewicz

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Iwona Pavlović wyjawiła prawdę

2024-02-06 15:47

Lata temu Beata Tyszkiewicz zasiadała na stołku jurora w "Tańcu z Gwiazdami". W pewnym momencie postanowiła wycofać się z show-biznesu i ograniczyła kontakty ze znajomymi z branży. Słuch po niej zaginął, dlatego nic dziwnego, że fani cały czas dopytują, co się z nią dzieje. Teraz całą prawdę wyjawiła Iwona Pavlović.

Beata Tyszkiewicz to ceniona polska aktorka, która zagrała ponad 100 ról filmowych. Urodziła się w Pałacu w Wilanowie i ze względu na swoje pochodzenie (arystokratyczna rodzina hrabiowska pieczętująca się herbem Leliwa) i zniewalającą urodę, była obsadzana głównie w rolach arystokratek lub kobiet będących przedmiotem podziwu i pożądania. W latach 2005-2010 zasiadała na fotelu jurora w Tańcu z Gwiazdami, który miał swoją emisję w TVN, zaś od 2014 do 2017 roku mogliśmy ją oglądać na tej samej posadce, jednak w programie Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, który emitowany był na Polsacie. Wielkimi krokami zbliża się nowa edycja show. Od niedzieli 3 marca 2024, będziemy mieli okazję śledzić zmagania wielu gwiazd na parkiecie. W jury zasiądzie Iwona Pavlović, a obok niej Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Jan Wygoda.

ZOBACZ TAKŻE: Ile za koncert bierze T.LOVE? Muniek Staszczyk nieźle zarabia

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz?

Lata temu w Tańcu z Gwiazdami przy Iwonie Pavlović, zasiadała także Beata Tyszkiewicz. Zawsze elegancka, z klasą potrafiła oczarować publiczność. 20. edycja emitowana w 2017 roku była jej ostatnią, bowiem w kolejnych odsłonach tanecznego show, jej miejsce zajmowali inni jurorzy. Od tamtej pory Beata Tyszkiewicz zniknęła z mediów i ograniczyła kontakty ze znajomymi z branży. Wiele osób myślało, że aktorka mocno zachorowała i dlatego postanowiła odsunąć się w cień. Jak się później okazało, Tyszkiewicz odeszła na emeryturę i zaszyła się w swoich czterech ścianach. Dziś ma 85 lat i już dawno ktokolwiek o niej wspominał. Teraz głos w sprawie koleżanki postanowiła zabrać Iwona Pavlović, która w rozmowie z Show News wyznała, że bardzo za nią tęskni:

- Beatka nie chce się z nikim kontaktować, więc ja też nie mogę być upoważniona do tego, żeby cokolwiek mówić na ten temat. Nie chce mieć kontaktów i ma do tego prawo. Wiele osób ją namawiało i namawia, ale ona nie chce i musi tak zostać. Szkoda. Za Beatką bardzo tęsknie, ale to jest jej decyzja i myślę, że trzeba to uszanować.

Beata Tyszkiewicz, która od dłuższego czasu nie pojawia się na czerwonym dywanie i na ściankach, ma problemy ze zdrowiem. Na co dzień zajmuje się nią córka Karolina Wajda i gosposia. Co ciekawe jakiś czas temu, Hanna Bakuła wieloletnia przyjaciółka aktorki, zdradziła Newsweekowi, że Tyszkiewicz ma problemy ze wzrokiem, chodzeniem i jest mocno osłabiona. Mimo iż fani i koledzy z branży bardzo za nią tęsknią, każdy szanuje jej decyzję o wycofaniu się z mediów.