Cleo

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Cleo w krótkich włosach wygląda znakomicie! Gwiazda zaszalała z fryzurą

2023-09-20 11:40

Słowiański image i gęsty, koński ogon stały się znakami rozpoznawczymi Cleo. Zagorzali fani, którzy pamiętają gwiazdę jeszcze z czasów X Factora, zdają sobie sprawę z tego, że look wokalistki zmienił się od czasu, kiedy pojawiła się po raz pierwszy na wielkiej scenie. Jesteście ciekawi jak wokalistka wygląda obecnie, ale bez scenicznego wizerunku, a w naturalnej odsłonie?

Joanna Klepko, bo tak właśnie nazywa się Cleo, niemal od początku kariery stawia na charakterystyczny wizerunek jakim jest długi, gęsty kucyk oraz mocny makijaż z kocią kreską na oku. To zdecydowanie jej znaki rozpoznawcze, które jako pierwsze przychodzą na myśl, kiedy mówimy o 40-latce. Wokalistka nie ukrywa tego, że kitka częściowo jest doczepiana, ponieważ jej naturalne włosy są nieco krótsze. Jednak gwiazda lubi zaskakiwać swoich fanów i chętnie, raz na jakiś czas, wrzuca na swoje media społecznościowe kadry, na których możemy zobaczyć ją w maturalnej odsłonie. Trzeba przyznać, że Cleo bez kucyka i w krótkich włosach to niezwykle rzadki widok, dlatego każda tego typu relacja wzbudza ogromne emocje wśród jej obserwujących. Podobnie jest teraz, kiedy to jedna z najpopularniejszych słowianek zdecydowała się wrzucić fotografię w naturalnej odsłonie.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Cleo - krótkie włosy

Cleo w rozpuszczonych włosach i bez doczepów to dosyć rzadki widok. Większość jej stylizacji dopełniona jest bujnym, końskim ogonem, w który często wplecione są kolorowe wstążki lub inne dodatki pasujące do danej stylizacji. Jednak, pomimo zamiłowania do swojego image, w którym zaprezentowała się już na pierwszym wspólnym teledysku z Donatanem, artystka zdecydowała się dodać swojemu wyglądowi trochę świeżości. Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć ją w naturalnym looku. Fani są zachwyceni tym, jak artystka wygląda na co dzień.

cudownie wyglądasz!!😽❤️

Ale śliczna ty jesteś 😍❤️

Boże Cleo, nie wierzę, że ty masz 40 lat

Listen on Spreaker. Źródło: Cleo w krótkich włosach wygląda znakomicie! Gwiazda zaszalała z fryzurą