Cleo

i

Autor: WBF

Cleo nie spełnia się w stu procentach. Wyznanie artystki zaskoczyło fanów

2022-02-02 14:38

Cleo to prawdziwa muzyczna petarda, która zachwyca słuchaczy swoimi piosenkami. Oprócz tego występuje jako trener w muzycznym talent-show The Voice Kids i szaleje ze zdjęciami w internecie. Okazuje się jednak, że artystka nie spełnia się w stu procentach. Wyznanie Cleo mocno zaskoczyło jej fanów. Co piosenkarka miała na myśli?

Cleo to jedna z popularniejszych artystek w Polsce. Zdobyła ogromną popularność, kiedy to pojawił się numer My Słowianie, powstały we współpracy z Donatanem. Co ciekawe duet ten, reprezentował Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Następnie pojawiły się kolejne piosenki z jej udziałem, płyty, które stawały się prawdziwymi hitami, aż w końcu przyszła pora na kolejną niespodziankę. Cleo zasiadła na czerwonym fotelu jako trener w uwielbianym przez widzów talent-show The Voice Kids. Już niedługo zobaczymy ją tam ponownie i dowiemy się, kto dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji - do Roksany Węgiel, AniKi Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka i Sary James. W ostatnim czasie Cleo zaskoczyła wszystkich muzyczną współpracą z Lexy Chaplin, a także z Marylą Rodowicz. Choć można rzec, że jej kariera idzie jak burza, a milionowe odsłony nie biorą się znikąd, to gwiazda wyznała, że nie spełnia się w stu procentach. O co chodzi?

Cleo i Maryla Rodowicz wyśpiewały nam wszystko!
Sonda
Lubisz twórczość Cleo?

Cleo w szczerym wyznaniu

Cleo może pochwalić się nie tylko ogromną liczbą sukcesów na swoim koncie, ale przede wszystkim wiernymi fanami. Niestety gwiazda nie czuje się spełniona i wyznała to na swoim Instagramie: 

Ostatnio miałam trochę więcej czasu na refleksje i doszłam do wniosku że nie spełniam się jeszcze w stu procentach twórczo i kreatywnie. Wszystko jest super, wszystko rozwija się dynamicznie ale ciągle czuje że mogę więcej. 

Po pierwszych zdaniach, które napisała Cleo można było lekko się zszokować. Jednak Cleo jest ambitną piosenkarką i przekazała swoim fanom coś jeszcze! W dalszej części wpisu można było przeczytać:

Chciałabym pomóc młodym twórcom w stawianiu pierwszych kroków muzycznych, tak jak kiedyś Don pomógł mi. Chciałabym podzielić się tym co umiem i tym co udało mi się wypracować bo czuje że powinnam to zrobić. Uważam że mogę podzielić się swoją wiedzą, dotarciem i możliwościami z tymi którzy chcą rozwijać się muzycznie. W tym celu chciałabym wprowadzić szereg zmian i to jedno z moich postanowień na rok 2022.

Jak widać Cleo, chciałaby przekazać swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym utalentowanym, a w dodatku młodym osobom, które mogłyby namieszać w branży muzycznej. Z pewnością niebawem poznamy jej kolejne kroki w tym temacie. Cleo nigdy się nie poddaje! :)

Źródło: Cleo nie spełnia się w stu procentach. Wyznanie artystki zaskoczyło fanów