cleo

i

Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Cleo naśmiewa się z Donatana! Poszło o znanych youtuberów

2021-07-11 19:12

Cleo to popularna wokalistka, której hity uwielbia każdy. Za ich produkcję w głównej mierze odpowiada Donatan, z którym piosenkarka zaczynała swoją przygodę w branży. Choć wiele osób wie, że poza pracą mocno się przyjaźnią, to teraz okazuje się, że Cleo naśmiewa się ze swojego kolegi. Powód? Poszło o najpopularniejszych youtuberów z Polski.

Cleo naśmiewa się z Donatana! Co się dokładnie stało? Czy Donatan i Cleo się pokłócili? To z pewnością zaciekawi niejednego internautę. Cleo i Donatan to znani muzycy, których słuchacze kojarzą z hitu My Słowianie. Numer pojawił się na rynku w 2013 roku i od tamtej pory, wciąż gości na playliście wielu osób. Następnie producent i wokalistka, reprezentowali nasz kraj podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze i choć nie udało im się wygrać, to słuch o nich nie zaginął. Cleo zaczęła wydawać hit za hitem, za które w głównej mierze odpowiada właśnie Donatan, producent muzyczny ale prywatnie także przyjaciel piosenkarki. Od 2013 roku współpraca z Donatantem przyniosła Cleo trzy albumy studyjne, takie jak: Hiper/Chimera (2014), Bastet (2016) oraz najświeższa superNOVA (2020).

W niedzielne popołudnie 11 lipca, internauci mogli przeżyć lekki szok. Wszystko przez wpis, który zamieściła Cleo na swoim Facebooku właśnie w stronę Donatana! Czy piosenkarka jest na niego zła? O co dokładnie poszło? Będziecie mocno zaskoczeni!

Cleo kiedyś i dziś

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Cleo tak naprawdę nazywa się ...

Cleo jest zła na Donatana?

Czy Cleo jest zła na Donatana? Wielu internautów mogło tak pomyśleć, czytając najświeższy post Cleo na Facebooku. Chodzi o wpis, który piosenkarka kieruje w stronę producenta muzycznego, że ten nie znalazł czasu, aby wyprodukować kawałek o który prosi go od ponad pół roku. Donatan w ostatnim czasie był zajęty, ponieważ pracował intensywnie z najpopularniejszą paczką youtuberów - Ekipą Friza, nad ich debiutancką płytą Sezon 3, która okazała się numerem jeden w Polsce. W ramach podziękowania producent dostał od Friza pudełko banknotów z podobizną Cleo, dlatego piosenkarka nie mogła przejść obok tego obojętnie.

Ojj DON szkoda że nie znalazłeś dla mnie czasu na wyprodukowanie kawałka o który proszę Cię od ponad pół roku ? Dałabym Ci jeszcze więcej banknotów z moja podobizną ? ? ? Byłeś taki zajęty że wszędzie wysyłałeś swojego "niedożywionego" sobowtóra, ciekawe czy wiedzą że prawdziwego Donatana mogli nie widzieć ani razu ? ? ?

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Donatana. Producent muzyczny odpowiedział na post swojej koleżanki z branży następująco:

? Nie chciałem się wypowiadać...ale korci mnie jak zwykle. Pasuje nagrać disa z Ryśkiem i z Edytą ? Co do sobowtóra to trudno jest być w dwóch miejscach na raz - i tylko jeden umie robić bity ?

Pod postem piosenkarki zaczęły pojawiać się przeróżne komentarze od jej wiernych fanów. Wiele osób twierdzi, że Donatan powinien poświęcić więcej czasu Cleo, gdyż znają się i współpracują ze sobą o wiele dłużej. Co w takim razie dalej? Mamy nadzieję, że ulubienica wielu Polaków i producent muzyczny dojdą do porozumienia i nadal będziemy mogli słyszeć ich wspólne perełki.

Źródło: Cleo naśmiewa się z Donatana! Poszło o znanych youtuberów